Warsztaty z WordPressa we Wrocławiu - 14 i 15 maja

Aktywuj w naszym serwisie nowy serwer wirtualny w opcji BUSINESS, PRO, VIP, SSD-L lub SSD-XL. Będziesz miał 14 dni na jego przetestowanie i przekonanie się, że to jest to czego szukałeś. W podziękowaniu za zakup otrzymasz od nas prawo do dokonania jednej z poniższych operacji na dowolnej domenie:

Możesz wybrać dowolną domenę z rozszerzeniem .pl lub .eu jak również następujące domeny globalne dostępne w naszym serwisie: com, net, org, biz, info.

Zgłoś swoją promocyjną domenę!

Jeśli już aktywowałeś serwer w promocyjnym pakiecie i zdecydowałeś się go opłacić, napisz do nas i podaj nam nazwę konta oraz wybraną domenę, którą chcesz zarejestrować lub przedłużyć. Pamiętaj aby sprawdzić najpierw jej dostępność!

Zasady promocji

 1. Oferta dotyczy wyłącznie nowych kont serwera wirtualnego. Warunkiem decydującym o skorzystaniu z promocji jest opłacenie serwera wirtualnego w opcji BUSINESS, PRO, VIP, SSD-L, SSD-XL oraz poinformowanie MSERWIS drogą elektroniczną o wybranej domenie, pod warunkiem jej dostępności do rejestracji lub utrzymywania w MSERWIS. Powyższe czynności muszą być dokonane w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia opłacenia serwera wirtualnego.
 2. W ramach promocji udzielamy rabatu na abonament roczny serwera wirtualnego w wysokości 1 zł netto i jednocześnie realizujemy rejestrację/przedłużenie ważności domeny w cenie 1 zł netto za jeden rok użytkowania.
 3. W promocji dostępne są domeny .com, .net, .org, .biz, .info, .eu oraz domeny polskie .pl, funkcjonalne i regionalne.
 4. Do promocji kwalifikują się następujące operacje na domenach:
  • rejestracja nowej domeny na okres 1 roku
  • przedłużenie aktywnej domeny utrzymywanej w MSERWIS na okres 1 roku
  • transfer aktywnej domeny do MSERWIS wraz z przedłużeniem jej ważności o 1 rok
 5. Niniejsza promocja nie obowiązuje w przypadku skorzystania z dowolnego kodu rabatowego przy aktywacji serwera.


Aktywuj serwer wirtualny