Jako firma szczególnie chcemy pomagać polskim firmom, które planują ekspansję zagraniczną. Wierzymy głęboko, że mamy w Polsce wielu przedsiębiorców i innowatorów, którzy z odpowiednim zapleczem technicznym będą w stanie tworzyć produkty bądź usługi, które nie tylko staną się liderami swojej branży w Polsce, ale też w Europie lub na rynkach światowych.

Zabezpieczanie marki na rynkach zagranicznych

W ramach serwisu Domeny.tv zapewniamy kompleksową usługę w zakresie rejestracji domen na rynkach zagranicznych. Dbamy o nawiązywaniu relacji nawet z najbardziej zamkniętymi rejestrami domen w Europie i na całym świecie, umożliwiając rejestrację nazw domen zbiorczo w całym interesującym Cię regionie geograficznym.

Obsługujemy wiele polskich firm w zakresie utrzymania ich domen internetowych na rynkach Europy Zachodniej, Europy Południowej, krajów byłego ZSRR, Bałkanów, Azji czy kontynentów amerykańskich. W odróżnieniu od innych rejestratorów domen, obsługujemy również te kraje, które wymagają sporządzenia dokumentacji dla celów rejestracji danej nazwy domeny, bądź też wymagają spełnienia dodatkowych warunków. Jesteśmy w stanie dokonać pomyślnej rejestracji nazw domen dla polskich firm również w przypadku takich krajów, które formalnie oferują taką możliwość tylko dla lokalnych podmiotów.

Przygotowywanie oprogramowania do obsługi różnych wersji językowych

Uruchomienie oprogramowania z przeznaczeniem na rynki zagraniczne, w innym języku, nie musi oznaczać tworzenia serwisu internetowego od nowa. W wielu przypadkach prościej i taniej jest dostosować już istniejące oprogramowanie.

Wykonamy analizę Twojego oprogramowania pod kątem możliwości uruchomienia dodatkowych wersji językowych i zaproponujemy możliwe rozwiązania.

Lokalizacja aplikacji internetowych

Nawet w przypadku prostych serwisów internetowych, jeśli ilość treści do przetłumaczenia nie wydaje się duża, pojawia się duży problem związany z organizacją tego procesu. Po pierwsze, należy wyciągnąć wszystkie tłumaczenia do zewnętrznego pliku, aby móc zlecić tłumaczenie. Po drugie, tekst będący już w docelowym języku należy umieścić ponownie w systemie, bądź bezpośrednio w kodzie strony. Wiele biur tłumaczeń, mimo specjalizacji w tłumaczeniu tekstu osadzonego w kodzie, nie będzie w stanie zachować poprawnego jego formatowania.

Zlecenie całościowe usługi jednemu podmiotowi pozwoli na szybsze i sprawniejsze uruchomienie nowych wersji językowych. Współpracujemy z biurami tłumaczeń obsługującymi wiele różnych języków, zaś dzięki zakresie naszych kompetencji zagwarantujemy, że usługa zostanie wykonana sprawnie i prawidłowo.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony, gdzie opisujemy jak pracujemy nad projektami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!