Jako MSERWIS.pl szczególnie chcemy pomagać polskim firmom, które planują ekspansję zagraniczną. Wierzymy, że w Polsce wielu przedsiębiorców i innowatorów z odpowiednim zapleczem technicznym będą w stanie tworzyć produkty bądź usługi, które staną się liderami swojej branży nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Zabezpieczenie marki na rynkach zagranicznych

W ramach naszej marki Domeny.tv zapewniamy Ci szeroki wybór domen z całego świata. Znajdziesz u nas domeny:

  • europejskie,
  • azjatyckie,
  • amerykańskie południowe i północne,
  • afrykańskie,
  • oceaniczne,
  • państw Środkowego Wschodu.

Dbamy o nawiązywanie relacji nawet z najbardziej zamkniętymi rejestrami domen w Europie i na całym świecie. Daje Ci to szansę na rejestrację nazw domen zbiorczo w całym interesującym Cię regionie geograficznym.

Obsługujemy wiele polskich firm w zakresie utrzymania ich domen internetowych na rynkach Europy Zachodniej, Europy Południowej, krajów byłego ZSRR, Bałkanów, Azji czy kontynentów amerykańskich. W odróżnieniu od innych rejestratorów domen obsługujemy również te kraje, które wymagają sporządzenia dokumentacji do rejestracji danej nazwy domeny, bądź też wymagają spełnienia dodatkowych warunków.

Chcesz zarejestrować domenę, gdzie wymogiem jest posiadanie lokalnego przedstawiciela? Nic prostszego! Zapewnimy Ci taką możliwość bez dodatkowych opłat.

Przygotowywanie oprogramowania do obsługi różnych wersji językowych

Uruchomienie oprogramowania z przeznaczeniem na rynki zagraniczne, w innym języku, nie musi oznaczać tworzenia serwisu internetowego od nowa. W wielu przypadkach prościej i taniej jest dostosować już istniejące oprogramowanie.

Wykonamy analizę Twojego oprogramowania pod kątem możliwości uruchomienia dodatkowych wersji językowych i zaproponujemy najlepsze możliwe rozwiązania.

Tłumaczenie treści

Nawet jeśli ilość treści do przetłumaczenia nie wydaje się duża, pojawia się problem związany z organizacją tego procesu. Po pierwsze - wszystkie teksty do tłumaczenia należy umieścić w zewnętrznym pliku, aby zlecić ich przetłumaczenie. Po drugie - przetłumaczony tekst należy umieścić ponownie w systemie bądź bezpośrednio w kodzie strony. Wiele biur tłumaczeń mimo specjalizacji w tłumaczeniu tekstu osadzonego w kodzie, nie będzie w stanie zachować poprawnego formatowania.

Zlecenie nam takiej usługi pozwoli Ci na szybsze i sprawniejsze uruchomienie nowych wersji językowych. Współpracujemy z biurami tłumaczeń obsługującymi wiele różnych języków, a nasz zakres kompetencji gwarantuje, że usługa zostanie wykonana sprawnie i prawidłowo.