Prawdopodobnie jedyna w Polsce oferta hostingu wraz z pełną opieką programistyczną. Wybierz pakiet i pozwól nam zająć się wszelkimi technicznymi aspektami Twojego serwisu internetowego. Wykonamy instalację, regularne aktualizacje oprogramowania, upewnimy się że jest ono poprawnie zabezpieczone oraz dokonamy modyfikacji zgodnie z Twoimi wymaganiami.

W jakim zakresie możemy Ci pomóc

  Pakiet 1h Pakiet 5h Pakiet 20h Pakiet 50h
Prace programistyczne nad oprogramowaniem
typu Open Source
Prace programistyczne przy oprogramowaniu
dedykowanym (indywidualnym)
Prace graficzne
Zarządzanie kontem serwera
Doradztwo w zakresie e-biznesu
Tworzenie makiet, dokumentacji, projektów aplikacji
Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
Cena pakietu 299 PLN
(367,77 zł z VAT)
1395 PLN
(1715,85 zł z VAT)
wycena indywidualna wycena indywidualna
Stawka godzinowa w pakiecie (netto) 299 PLN 279 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna

Zasady wyceny i rozliczenia

Rozliczanie na godziny pozwala na pełną dowolność zlecanych prac. Mogą to być zarówno modyfikacje oprogramowania Wordpress, Joomla, Drupal czy innego Open Source, jak też autorskiego oprogramowania stworzonego na Twoje zlecenie. Możliwe jest również zlecanie prac graficznych, takich jak modyfikacje szaty graficznej strony, tworzenie bannerów reklamowych i innego typu reklam. Wykonamy za Ciebie wszelkie operacje na plikach i bazach danych. Umieścimy na serwerze Twoje dane i upewnimy się, że będą one działać poprawnie oraz optymalnie.

Jeśli nie wiesz, z jakiego oprogramowania skorzystać, aby osiągnąć założone cele, pomożemy Ci w wyborze. W ramach dowolnego pakietu wykonamy analizę dostępnych możliwości oraz przedstawimy Ci najlepsze rozwiązania. W ramach pakietów zaopiekujemy się również oprogramowaniem Open Source w ramach Twojego serwisu. Są to między innymi systemy Joomla, Wordpress i Drupal. Możliwa jest m. in. instalacja oprogramowania, aktualizacja do nowszych wersji, instalacja dodatków i rozszerzeń, instalacja motywu graficznego, zmiana wersji językowej.

Każdy wykupiony pakiet godzin ważny jest przez 6 miesięcy. Istnieje w każdej chwili możliwość wykupienia dodatkowych godzin.

Czas pracy z pakietu jest rozliczany zawsze według faktycznego czasu poświęconego przez specjalistę na przeanalizowanie i rozwiązanie danego problemu. Minimalny czas, jaki możesz wykorzystać jednorazowo z pakietu to zaledwie 15 minut. Przykładowe, najczęściej przez nas wykonywane prace to:

  • Sprawdzenie instalacji oprogramowania Wordpress pod kątem szkodliwego oprogramowania - 3 godziny
  • Konsultacja optymalizacji strony pod kątem SEO - 2-5 godzin
  • Zmiany w szablonie strony przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w CMS - 1 godzina
  • Przeniesienie strony na nową domenę wraz ze zmianami w plikach konfiguracyjnych i zgłoszeniem do Google - 1 godzina
  • Aktualizacja Wordpress wraz z wtyczkami oraz sprawdzenie poprawności działania - 3 godziny
  • Instalacja nowego szablonu dla Wordpress i przeniesienie treści - 5 godzin

Indywidualna wycena dla większych prac

Kupowane godziny w ramach hostingu zarządzanego są najczęściej wykorzystywane do bieżącej podstawowej obsługi oprogramowania. Jeśli planujesz większy zakres prac, np. większą modyfikację serwisu lub wręcz chcesz go stworzyć od nowa, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozpoznamy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązania. W ramach analizy zlecenia jesteśmy w stanie określić szacunek czasu niezbędny na jego realizację.

Jesteś zainteresowany?

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!