Prawdopodobnie jedyna w Polsce oferta hostingu wraz z pełną opieką programistyczną. Wybierz pakiet i pozwól nam zająć się wszelkimi technicznymi aspektami Twojego serwisu internetowego. Wykonamy instalację, regularne aktualizacje oprogramowania, upewnimy się że jest ono poprawnie zabezpieczone oraz dokonamy modyfikacji zgodnie z Twoimi wymaganiami.

W jakim zakresie możemy Ci pomóc

  Pakiet 1h Pakiet 5h Pakiet 10h Pakiet 20h
Prace programistyczne nad oprogramowaniem
typu Open Source (PHP, MySQL)
Prace programistyczne przy oprogramowaniu
dowolnego typu (PHP, MySQL)
Prace graficzne
Zarządzanie kontem serwera
Doradztwo w zakresie e-biznesu
Tworzenie makiet, dokumentacji, projektów aplikacji
Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
Cena 199 PLN
(244,77 zł z VAT)
845 PLN
(1039,35 zł z VAT)
1590 PLN
(1955,70 zł z VAT)
2980 PLN
(3665,40 zł z VAT)
Stawka godzinowa w pakiecie (netto) 199 PLN 169 PLN 159 PLN 149 PLN

Zasady wyceny i rozliczenia

Rozliczanie na godziny pozwala na pełną dowolność zlecanych prac. Mogą to być zarówno modyfikacje oprogramowania Open Source, jak też autorskiego oprogramowania stworzonego przez klienta lub osoby trzecie. Dodatkowo pozwalają na zlecanie prac graficznych, takich jak modyfikacje szaty graficznej strony, tworzenie bannerów reklamowych i innego typu reklam. Godziny mogą zostać wykorzystane również na zarządzanie serwerem wirtualnym w Twoim imieniu. Jeśli gubisz się w gąszczu opcji, wykonamy za Ciebie wszelkie operacje dostępne w cPanel, umieścimy na serwerze Twoje dane, upewnimy się, że będą one działać poprawnie oraz optymalnie.

Jeśli nie wiesz z jakiego oprogramowania skorzystać aby osiągnąć założone cele, pomożemy Ci w wyborze. W ramach dowolnego pakietu wykonamy analizę dostępnych możliwości oraz przedstawimy Ci gotowe rozwiązania, z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie. W ramach pakietów zaopiekujemy się również oprogramowaniem Open Source w ramach Twojego serwisu. Są to między innymi systemy Joomla, Wordpress i Drupal. Możliwa jest m. in. instalacja oprogramowania, aktualizacja do nowszych wersji, instalacja dodatków i rozszerzeń, instalacja motywu graficznego, zmiana wersji językowej.

Rozwiązanie to dostępne jest wyłącznie dla użytkowników konta w ramach serwerów wirtualnych w MSERWIS.pl i dotyczą oprogramowania umieszczonego na tym koncie. Każdy wykupiony pakiet godzin ważny jest przez 6 miesięcy. Istnieje w każdej chwili możliwość wykupienia dodatkowych godzin.

Czas pracy z pakietu jest rozliczany zawsze według faktycznego czasu poświęconego przez specjalistę na przeanalizowanie i rozwiązanie danego problemu. Minimalny czas, jaki możesz wykorzystać jednorazowo z pakietu to zaledwie 15 minut. Przykładowe, najczęściej przez nas wykonywane prace to:

  • Sprawdzenie instalacji oprogramowania Wordpress pod kątem szkodliwego oprogramowania - 3 godziny
  • Konsultacja wyboru oprogramowania do optymalizacji strony pod kątem SEO - 2 godziny
  • Zmiany w szablonie strony przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w CMS - 1 godzina
  • Przeniesienie strony na nową domenę wraz ze zmianami w plikach konfiguracyjnych - 1 godzina
  • Aktualizacja Wordpress wraz z wtyczkami oraz sprawdzenie poprawności działania - 2 godziny

Posiadasz hosting w innej firmie?

Jeśli utrzymujesz swoje strony na serwerach innej firmy lub też na własnym serwerze, zobacz nasze pakiety programistyczne.

Indywidualna wycena dla większych prac

Kupowane godziny w ramach hostingu zarządzanego są najczęściej wykorzystywane do bieżącej podstawowej obsługi oprogramowania. Jeśli planujesz większy zakres prac, np. większą modyfikację serwisu lub wręcz chcesz go stworzyć od nowa, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozpoznamy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązania. W ramach analizy zlecenia jesteśmy w stanie określić szacunek czasu niezbędny na jego realizację.

Jesteś zainteresowany?

Masz pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!