Popularne przykłady obszarów, w których możemy Ci pomóc:

Zabezpieczenie strony www

Konfiguracja strony internetowej

Poprawa SEO

Cennik opieki programistycznej

Wybierz odpowiedni pakiet i pozwól nam zająć się wszelkimi technicznymi aspektami Twojego serwisu internetowego. Wykonamy instalację, regularne aktualizacje oprogramowania, upewnimy się że jest ono poprawnie zabezpieczone oraz dokonamy modyfikacji zgodnie z Twoimi wymaganiami.

Cena
Stawka godzinowa w pakiecie (netto)
Pakiet 1h
Cena
349 PLN
(429,27 zł z VAT)
Stawka godzinowa w pakiecie (netto)
349 PLN
Pakiet 5h
Cena
1495 PLN
(1838,85 zł z VAT)
Stawka godzinowa w pakiecie (netto)
299 PLN
Pakiet 20h
Cena
wycena
indywidualna
Stawka godzinowa w pakiecie (netto)
wycena
indywidualna
Pakiet 50h
Cena
wycena
indywidualna
Stawka godzinowa w pakiecie (netto)
wycena
indywidualna

Rozliczanie na godziny to pełna dowolność pracy. Możemy przeprowadzić modyfikacje zarówno oprogramowania Open Source jak i tego stworzonego przez Ciebie lub osoby trzecie. To także możliwość zlecenia prac graficznych, np. modyfikacji szablonu strony czy stworzenie banerów reklamowych. Jeśli działasz w cPanelu i nie masz ochoty na samodzielne umieszczenie na serwerze Twoich danych, to zrobimy to za Ciebie.

Zasady wyceny i rozliczenia

Jeśli nie wiesz, jakie oprogramowanie będzie najlepsza do osiągnięcia swojego celu, pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania. W ramach dowolnego pakietu wykonamy analizę dostępnych możliwości oraz przedstawimy Ci gotowe rozwiązania, z których wybierzesz najlepsze dla Ciebie.

W ramach zakupionego pakietu zaopiekujemy się także oprogramowaniem Open Source, np. Joomla, Drupal czy WordPress. Jeśli chcesz np. zainstalować oprogramowanie, zaktualizować je do najnowszej wersji czy zainstalować motyw graficzny - zrobimy to za Ciebie. Takie rozwiązanie jest dostępne tylko dla posiadaczy hostingu i serwera VPS w MSERWIS.pl i dotyczy zainstalowanego tam oprogramowania. Każdy z pakietów godzin jest ważny przez 6 miesięcy. W każdej chwili możesz wykupić dodatkowe godziny.

Czas pracy jest zawsze rozliczany na podstawie czasu spędzonego przez specjalistę nad analizą i rozwiązaniem danego problemu. Minimalny czas jaki możesz jednorazowo wykorzystać to 15 minut.

Uzupełniające warunki realizacji usługi znajdziesz na stronie: REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG SOFTWARE HOUSE.

Najczęściej wykonywane przez nas prace:

Sprawdzenie instalacji oprogramowania WordPress pod kątem szkodliwego oprogramowania
Konsultacja wyboru oprogramowania do optymalizacji strony pod kątem SEO
Zmiany w szablonie strony przy wykorzystaniu narzędzi dostępnych w CMS
Aktualizacja WordPress wraz ze wtyczkami oraz sprawdzenie poprawności działania

Posiadasz hosting w innej firmie?

Jeśli utrzymujesz swoje strony na serwerach innej firmy lub też na własnym serwerze, zobacz nasze pakiety programistyczne. Jeśli chcesz przenieść swoje usługi do MSERWIS, zrobisz to z tego miejsca.

Indywidualna wycena dla większych prac

Wykupione godziny w ramach hostingu zarządzanego najczęściej są wykorzystywane do bieżącej obsługi oprogramowania. Jeśli planujesz gruntowne zmiany, np. modyfikację serwisu czy stworzenie go od nowa, napisz do nas. Przeprowadzimy niezbędną analizę, podczas której określimy potrzebny na realizację czas oraz wybierzemy najlepsze rozwiązania.