GeoTrust jest drugim pod względem wielkości i jednym z najbardziej uznanych wystawców certyfikatów SSL na świecie. Ponad 100.000 firm w 150 krajach korzysta z rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo oferowanych przez GeoTrust.

Certyfikat GeoTrust True Business ID Extended Validation (EV) oferuje funkcjonalność "green bar". W nowszych przeglądarkach internetowych pasek adresu jest podświetlany na zielono i zawiera nazwę firmy, która otrzymała certyfikat. Daje to odwiedzającemu pewność, że jest na właściwej stronie, która w maksymalny sposób zabezpiecza transmisję danych.

Certyfikaty EV są dostępne wyłącznie dla firm i organizacji. Aby otrzymać tego typu certyfikat należy przejść najbardziej skomplikowaną procedurę uwierzytelnienia, w trakcie której są sprawdzane nie tylko dane firmy ale również osób ją reprezentujących. Procedura trwa zazwyczaj kilka dni roboczych.

Trwa cały czas super promocja - certyfikat GeoTrust EV w cenie zbliżonej do standardowego certyfikatu. Zamów już dzisiaj i przekonaj się, jak wiele zyskasz dzięku większemu zaufaniu klientów, które zapewni Ci zielony pasek w Twoim serwisie!

Certyfikaty SSL

GeoTrust

  True BusinessID® with EV
Siła szyfrowania do 256-bit
Zielony pasek EV TAK
Procedura uwierzytelnienia właściciela domeny Manualna

Potwierdzenie własności domeny i tożsamości przez dokumenty
Czas wydania 1-2 tygodnie
Uznany wydawca certyfikatu TAK
Rozpoznawalność przez przeglądarki 99%+
Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi TAK
Zakres 1 nazwa domenowa
Gwarancja wystawcy $1.500.000
Gwarancja ponownego wydania TAK
Logo uwierzytelniające GeoTrust TAK
Obsługa domen IDN NIE
Premia za wczesne przedłużenie TAK
NOWOŚĆ!
Licencja wieloserwerowa
TAK
Twoja inwestycja roczna 999,00 PLN
PROMOCJA DO 30.06.2017
599,00 PLN

(736,77 zł z VAT)
Inwestycja roczna przy zakupie certyfikatu na 2 lata (rabat 5%) 949,05 PLN
PROMOCJA DO 30.06.2017
569,05 PLN

(699,93 zł z VAT)
Zamów teraz Zamów teraz

Sprawdź, dlaczego warto kupić certyfikat EV SSL

Na stronie poświęconej certyfikatom SSL EV opisujemy wszystkie zalety certyfikatu EV oraz trzy przykłady wdrożeń, które przyniosły szybki zwrot z inwestycji i wzrost przychodów firm, które skorzystały z oferty.

Zobacz też pozostałe certyfikaty SSL GeoTrust

Zobacz też pozostałe certyfikaty SSL GeoTrust. Dostępne są zarówno certyfikaty z automatyczną weryfikacją jak też manualnym uwierzytelnieniem bez funkcjonalności EV.

Zamów certyfikat SSL GeoTrust EV

Wydanie certyfikatu EV wymaga przedstawienia szeregu dokumentów potwierdzających dane aplikanta. Przygotowanie i przesłanie dokumentów leży w wyłącznej gestii zamawiającego certyfikat. Najczęściej wymagane dokumenty to dokumenty rejestracyjne firmy, oświadczenie o zgodzie na warunki wydania certyfikatu EV podpisane przez osobą upoważnioną do reprezentacji firmy oraz opinia prawnika wg wzoru GeoTrust. Prosimy o dokładne zapoznanie się z wymaganiami dla certyfikatów GeoTrust EV określonymi przez GeoTrust. W przypadku wątpliwości co do kwalifikacji do otrzymania certyfikatu EV prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Aby móc zamówić certyfikat, potrzebujesz kod CSR (Certificate Signing Request) wygenerowany na Twoim serwerze. Zwróć się z prośbą do swojego administratora o wygenerowanie CSR lub skorzystaj z naszego generatora CSR, następnie wprowadź CSR na stronie zamówienia.

Porównaj też certyfikaty Comodo, Symantec oraz Rapid SSL

Zobacz również ofertę na certyfikaty SSL Comodo. Profesjonalne certyfikaty SSL wydawane w ciągu kilkunastu minut teraz już za 99 zł netto! Lub też zainteresuj się certyfikatem Rapid SSL, jednym z najczęściej wydawanych certyfikatów na świecie. Jeśli szukasz rozwiązań z najwyższej półki to certyfikaty SSL Symantec będą idealnym rozwiązaniem.

Rapid SSL Comodo SSL Symantec


Masz pytania Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania, gdzie piszemy więcej o certyfikatach SSL.
Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!


bezpieczne połączenie Połączenie szyfrowane SSL (256-bit).
Przesyłane przez Ciebie dane są bezpieczne.