Comodo jest dostawcą certyfikatów, który oferuje profesjonalne rozwiązania z dziedziny bezpieczeństwa w bardzo konkurencyjnych cenach. Certyfikaty te są również w pełni akceptowane przez wszystkie popularne przeglądarki internetowe, bez konieczności żadnych dodatkowych instalacji na komputerach Twoich klientów.

Do rodziny certyfikatów Comodo dołączyły teraz certyfikaty SSL EV, z zielonym paskiem. Są to certyfikaty o najwyższych parametrach bezpieczeństwa. Certyfikaty EV są dostępne wyłącznie dla firm i organizacji, zaś do ich wydania należy przedstawić odpowiednie dokumenty, zgodnie z wymaganiami wystawcy. Przeczytaj nasz artykuł, w którym opisujemy korzyści, jakie dają certyfikaty EV.

Certyfikaty działają poprawnie na naszych serwerach wirtualnych oraz popularnych polskich platformach hostingowych. Prosimy o sprawdzenie możliwości technicznych serwera przed zamówieniem certyfikatu.

Certyfikaty SSL Comodo EV

Comodo SSL

  Comodo EV
Siła szyfrowania do 256-bit
Zielony pasek EV TAK
Procedura uwierzytelnienia właściciela domeny Manualna

Potwierdzenie własności domeny i tożsamości przez dokumenty
Czas wydania 1-2 tygodnie
Uznany wydawca certyfikatu TAK
Rozpoznawalność przez przeglądarki 99%+
Kompatybilność z urządzeniami mobilnymi TAK
Zakres 1 nazwa domenowa
Gwarancja wystawcy $1.750.000
Gwarancja ponownego wydania TAK
Dynamiczne logo uwierzytelniające Comodo TAK
Obsługa domen IDN TAK
Premia za wczesne przedłużenie TAK
Twoja inwestycja roczna 999,00 PLN
PROMOCJA DO 30.06.2017
499,00 PLN

(613,77 zł z VAT)
Inwestycja roczna przy zakupie certyfikatu na 2 lata (rabat 5%) 949,05 PLN
PROMOCJA DO 30.06.2017
474,05 PLN

(583,08 zł z VAT)
Zamów teraz Zamów teraz

Nowość! Teraz dostępny również certyfikat Comodo EV w wersji MultiDomain.. Wszystkie nazwy domen w ramach jednego certyfikatu z zielonym paskiem i najwyższym poziomem zaufania.

Jak zamówić certyfikat SSL EV Comodo

Aby móc zamówić certyfikat, potrzebujesz kod CSR (Certificate Signing Request) wygenerowany na Twoim serwerze. Zwróć się z prośbą do swojego administratora o wygenerowanie CSR lub skorzystaj z naszego generatora CSR, następnie wprowadź CSR na stronie zamówienia.

Aby otrzymać certyfikat Comodo EV, należy przedstawić dokumentację potwierdzającą dane oraz działalność firmy. Mogą to być dokumenty rejestracyjne firmy lub też potwierdzone przez prawnika bądź notariusza dodatkowe oświadczenia. Zakres wymaganej dokumentacji określa Comodo. W przypadku wątpliwości co do kwalifikacji do otrzymania certyfikatu EV prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Comodo udostępnia na swoich stronach wytyczne w zakresie weryfikacji EV. Dodatkowo, oprócz dokumentów aplikanta, należy wypełnić oraz podpisać następujące dokumenty: EV SSL Certification Form oraz EV SSL Certificate Subscriber Agreement. Wzory obydwu dokumentów znajdują się na stronie pobierania dokumentów Comodo.

Porównaj też certyfikaty Rapid SSL, GeoTrust oraz Symantec

Zobacz również ofertę certyfikatów GeoTrust. GeoTrust to jeden z największych i najbardziej znanych wydawców certyfikatów. Teraz już od 349 zł netto! Lub też zainteresuj się certyfikatem Rapid SSL, jednym z najczęściej wydawanych certyfikatów na świecie. Jeśli szukasz rozwiązań z najwyższej półki to certyfikaty SSL Symantec będą idealnym rozwiązaniem.

Rapid SSL GeoTrust Symantec


Masz pytania Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania, gdzie piszemy więcej o certyfikatach SSL.
Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!


bezpieczne połączenie Połączenie szyfrowane SSL (256-bit).
Przesyłane przez Ciebie dane są bezpieczne.