Usługa projektowania strony WWW zawiera między innymi:

krótki czas realizacji
responsywną stronę WWW
nowoczesne oprogramowanie WordPress
komercyjny szablon strony
atrakcyjny wygląd
umieszczenie Twoich treści i mediów
mapę Google
formularz kontaktowy
optymalizację strony pod kątem wyszukiwarek
instalację na serwerze
pakiet wsparcia powdrożeniowego

Pakiety stron internetowych

Wybierz z pomiędzy dwóch pakietów. Każdy zagwarantuje Ci profesjonalną stronę WWW, opartą na WordPressie. Jeśli potrzebujesz prostej strony z niewielką ilością treści, wybierz pakiet STANDARD. W jego ramach otrzymasz hosting z 30 GB przestrzeni dyskowej, a w galerii umieścimy za Ciebie do 20 wybranych zdjęć. Jeśli taki pakiet jest niewystarczający, treści jest więcej, lub po prostu planujesz znaczną rozbudowę strony internetowej, zdecyduj się na pakiet PRO. Otrzymasz tu 100 GB na swoje pliki, a także wsparcie i aktualizację przez okrągły rok.

Jeżeli czas gra dla Ciebie kluczową rolę i potrzebujesz szybkiego wdrożenia projektu, jesteśmy tu, by Ci pomóc. Specjalizujemy się w efektywnym i profesjonalnym tworzeniu witryn internetowych. Skontaktuj się z nami, a Twoje przedsięwzięcie online będzie gotowe w ciągu kilku dni!

Pobierz szczegółową specyfikację usługi Serwis Firmowy WWW, aby poznać pełny zakres naszych możliwości i zrozumieć, jak możemy przyspieszyć rozwój Twojego biznesu w środowisku online.

STANDARD
2790 zł netto
PRO
4790 zł netto
Hosting na 1 rok Ultra-M Ultra-L
Certyfikat SSL (certyfikat i wdrożenie) (certyfikat i wdrożenie)
Ilość podstron Strona główna + strona kontakt + do 2 podstron Strona główna + strona kontakt + do 20 podstron
Umieszczenie treści dostarczonych przez klienta
(tekst, zdjęcia, logo, filmy YouTube)
Do 20 zdjęć Do 100 zdjęć
Dopasowanie do urządzeń mobilnych
Migracja treści z innej strony
Wsparcie i aktualizacje 3 miesiące 12 miesięcy
Zdjęcia Adobe Stock 2 5
Analityka Google (wtyczka i konfiguracja)
Moduł newslettera (wtyczka i konfiguracja)
Informacja RODO (wtyczka i konfiguracja)
Wybieram
STANDARD
Wybieram
PRO

Szukasz rozwiązania pośredniego lub chciałbyś wdrożyć na swojej stronie inne usprawnienia? Skorzystaj z naszych pakietów programistycznych i dopasuj witrynę do swoich indywidualnych potrzeb.

Obsługa wielu wersji językowych strony

Twój biznes wykracza poza Polskę? Nie musisz tworzyć osobnych stron z przeznaczeniem na różne rynki. Stwórz nieograniczoną ilość wersji językowych, między którymi będzie można szybko się przełączyć.

Inwestycja: 2000 zł netto

Katalog produktów, portfolio

Zaprezentuj swoje produkty lub portfolio w atrakcyjny sposób. Dodaj dodatkowe opisy, informacje czy dokumenty do pobrania.

Inwestycja: od 2000 zł netto

Sklep internetowy WooCommerce

Sklep internetowy zbudowany w oparciu o oprogramowanie WooCommerce. Idealne rozwiązanie do sprzedaży niewielkiej ilości produktów.

Inwestycja: 4000 zł netto

Użytkownicy

Udostępnij treści na stronie tylko dla wybranych osób lub ogranicz dostęp do szczegółowych informacji o produktach czy cennikach. Możliwość rozbudowy o dodatkowe funkcje dostępne wyłącznie dla użytkowników

Inwestycja: od 2000 zł netto

Projekt logo

3 rundy projektowe, w trakcie których stowrzymy lub odświeżymy Twoje logo. W pakiecie otrzymasz podstawową księgę znaku ukazującą logo w kilku wybranych propozycjach użycia.

Inwestycja: 1500 zł netto

Projekt wizytówki i papieru firmowego

Każdy punkt kontaktu z klientem służy budowaniu zaufania i trwałych relacji. Zadbamy o to, aby zarówno Twoja wizytówka, jak i papier firmowy kreowały profesjonalny wizerunek Twojej firmy.

Inwestycja: 900 zł netto

Nasze realizacje stron www i sklepów internetowych

Twoi potencjalni klienci mają coraz mniej czasu i dużą jego część spędzają w Internecie, gdzie panuje zacięta walka o ich uwagę. W związku z tym ich wymagania względem stron www stale rosną. Witryna powinna być atrakcyjna wizualnie, intuicyjna, responsywna, powinna szybko się ładować, być zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek internetowych i dobrze widoczna w Google. Strona spełniająca te oczekiwania będzie na wagę złota.

Jak stworzyć taką stronę? Tym już się nie martw - zrobimy to za Ciebie!

Nowoczesność i prostota obsługi

Nowoczesność i prostota obsługi

Stworzymy dla Ciebie stronę, która będzie nowoczesna, funkcjonalna i responsywna, czyli dopasowana do urządzeń mobilnych.

Strona będzie zbudowana w oparciu o popularny i prosty w obsłudze system - WordPress, który zawiera edytor graficzny treści podstron i wpisów. Dzięki temu samodzielnie, bez znajomości HTML, dodasz treści, zdjęcia i multimedia.

W cenie zakup profesjonalnego szablonu strony oraz dostosowanie go do Twoich indywidualnych potrzeb z uwzględnieniem przygotowania indywidualnej grafiki.

Łatwość rozbudowy

Łatwość rozbudowy

Strona będzie domyślnie zawierała formularz kontaktowy oraz mapę i będzie ją można łatwo rozbudować o dodatkowe moduły, które uatrakcyjnią wygląd strony oraz ofertę.

Możesz samodzielnie dodać:
 • dowolne formularze (zapytanie o produkt, formularz wyceny itp),
 • aktualności (informacje o firmie, nowych produktach czy promocjach),
 • galerię zdjęć (prezentacja firmy i jej produktów),
 • newsletter (standardowy moduł obsłuży do 1000 odbiorców).
Zobacz inne możliwości rozbudowy

Wsparcie techniczne

Zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne oraz gwarancję poprawności działania strony.

Migracja treści ze starej strony www lub wprowadzenie nowej treści na podstawie przesłanych materiałów.
* W ramach wybranego pakietu.

Profesjonalne wsparcie po wdrożeniu, abyś mógł skupić się na najważniejszym - rozwijaniu swojego biznesu.

Pakiety WWW

Przygotowaliśmy dwa pakiety. Każdy z nich to profesjonalna strona WWW, wykonana indywidualnie, z zachowaniem aktualnych standardów. Zyskasz stronę, która pozwoli Ci się wyróżnić w sieci. Jeśli potrzebujesz prostej strony, z niewielką ilością treści, wybierz pakiet STANDARD. Jeśli treści masz więcej lub planujesz znaczną rozbudowę strony w przyszłości, optymalnym wyborem będzie pakiet PRO. Jeśli szczególnie zależy Ci na czasie, wykonamy dla Ciebie projekt nawet w ciągu kilku dni.

Pobierz szczegółową specyfikację usługi Serwis Firmowy WWW, aby poznać pełny zakres naszych możliwości i zrozumieć, jak możemy przyspieszyć rozwój Twojego biznesu w środowisku online.

Nasze realizacje

Współpraca i zaangażowanie teamu MSERWIS przerosło nasze oczekiwania, w szczególności jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu i nadzwyczaj sprawnej reakcji na problemy powstałe podczas wszystkich etapów tworzenia sklepu.

Piotr Iwanczyk CEO Moon Cosmetics Ltd

Dzięki modułowości możesz spokojnie i elastycznie rozwijać swój serwis WWW

 • Obsługa wielu wersji językowych strony

  Twój biznes wykracza poza Polskę? Nie musisz tworzyć osobnych stron z przeznaczeniem na różne rynki. Dodaj dowolną liczbę wersji językowych, między którymi będzie można szybko się przełączyć. Inwestycja: 2000 zł netto za 1 wersję językową.

 • Skonfigurowany sklep internetowy WooCommerce

  Sklep internetowy zbudowany w oparciu o oprogramowanie WooCommerce. Idealne rozwiązanie do sprzedaży Twoich produktów czy usług. Inwestycja: 4000 zł netto.

 • Katalog produktów, portfolio

  Zaprezentuj swoje produkty lub portfolio w atrakcyjny sposób. Dodaj dodatkowe opisy, informacje czy dokumenty do pobrania. Inwestycja: od 2000 zł netto.

 • Użytkownicy

  Udostępnij treści na stronie tylko dla wybranych osób lub ogranicz dostęp do szczegółowych informacji o produktach czy cennikach. Możliwość dalszej rozbudowy o dodatkowe funkcje dostępne dla użytkowników, jak na przykład profile użytkowników, narzędzia wyłącznie dla zalogowanych itp. Inwestycja: od 2000 zł netto.

Dodatkowe usługi projektowe

 • Projekt logo

  3 rundy projektowe, które pozwolą na zaprojektowanie (lub odświeżenie) profesjonalnego logotypu. W pakiecie podstawowa księga znaku ukazująca Twoje logo w kilku wybranych propozycjach użycia. Inwestycja: 1500 zł netto.

 • Projekt wizytówki i papieru firmowego

  Każdy punkt kontaktu z klientem służy budowaniu zaufania i trwałych relacji. Zadbamy o to, aby zarówno Twoja wizytówka, jak i papier firmowy kreowały profesjonalny wizerunek Twojej firmy. Inwestycja: 900 zł netto.

Chcesz mieć profesjonalną stronę WWW dla swojej firmy?


ZAMÓW JĄ TERAZ!