Comodo SSL

Certyfikat Code Signing służy do cyfrowego podpisu aplikacji różnego rodzaju wliczając 32-bit i 64-bit aplikacje .cab, .exe, .dll, .csx. Jeśli szukasz szybkiego i niedrogiego sposobu na podpisanie kodu i zwiększenia zaufania swoich odbiorców, wybierz certyfikat Comodo Code Signing. Zapewnia on, że jakikolwiek kod lub aplikacja, które chcesz rozpowszechniać w Internecie, jest wydane przez zweryfikowanego wydawcę i nie zostało zmodyfikowane przez nieuprawnione osoby. Comodo Code Signing pozwoli Twoim odbiorcom zaufać, że oprogramowanie pochodzi rzeczywiście od Ciebie i jest dla nich bezpieczne.

Comodo Code Signing zapewnia zaufanie, gdyż użytkownicy pobierający Twoje oprogramowanie widzą dane jego wydawcy. Jest to możliwe dzięki procesowi weryfikacji, jaki przechodzisz po zamówieniu certyfikatu Code Signing. Proces ten trwa zazwyczaj 1-3 dni w trakcie których Comodo sprawdza dane rejestracyjne firmy, jej adres oraz zweryfikowany numer telefonu. Dla osób fizycznych, które starają się o wydanie certyfikatu, wymagane będzie przedstawienie dokumentów tożsamości oraz również weryfikacja telefoniczna.

Certyfikaty Comodo Code Signing działają na wielu różnych platformach

Cechy certyfikatu Comodo Code Signing

Działanie certyfikatu Comodo Code Signing

W momencie pobierania aplikacji w przeglądarce internetowej przez użytkownika pojawia się okienko pop-up, w którym użytkownik może podjąć decyzję o pobraniu lub nie tej aplikacji. Jeśli aplikacja jest podpisana cyfrowo, pop-up zawierać będzie dane jej wydawcy. Prawidłowy podpis da użytkownikowi pewność, że aplikacja jest bezpieczna. W przeciwnym wypadku zobaczy on ostrzeżenia o niewiadomym pochodzeniu produktu, co skutecznie może zniechęcić do pobrania aplikacji.

Comodo
Comodo Code Signing 399 zł/rok (490,77 zł z VAT)
Czas wydania
Średni czas wydania certyfikatu liczony od momentu wpływu środków za zamówienie oraz przejścia weryfikacji e-mail bądź dostarczenia wymaganych dokumentów do wystawcy certyfikatu, jeśli są konieczne.
1-5 dni roboczych
Uznany wydawca certyfikatu
Oznacza to, że wystawca certyfikatu jest podmiotem o uznanej renomie na rynku wystawców certyfikatu SSL i jego certyfikaty są używane przez wiele tysięcy stron internetowych na całym świecie.
Wsparcie dla różnych platform
Certyfikat pozwala na podpisywanie różnych rodzajów aplikacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o zapoznanie się z dokumentacją na stronach Thawte.
Twoja inwestycja roczna
Twoja inwestycja przy zakupie certyfikatu SSL na podstawowy okres ważności wynoszący 1 rok.
399,00 zł (490,77 zł z VAT)
Zakup certyfikatu na 2 lata (rabat 10%)
Zamów certyfikat na okres dwuletni, zyskasz podwójnie. Po pierwsze - uzyskasz automatycznie rabat 10% od wartości zamówienia, po drugie - zaoszczędzisz czas potrzebny na odnowienie i instalację certyfikatu po pierwszym roku.
359,10 zł (441,69 zł z VAT)
Zamów teraz

Częste pytania o certyfikaty Code Signing

Jak działa rozwiązanie Comodo Code Signing?

Certyfikat Code Signing używa zaufanego cyfrowego podpisu, który gwarantuje poprawność danych wydawcy oprogramowania oraz integralność kodu (brak modyfikacji przez osoby trzecie).

Czy certyfikat Code Signing jest przeznaczone dla mnie?

Te certyfikaty są produktem przeznaczonym dla Ciebie, jeśli chcesz dbać o swoją reputację jako wiarygodny wydawca oprogramowania przeznaczonego do dystrybucji w Internecie.

Czy certyfikat potwierdza bezpieczeństwo mojego kodu?

Comodo potwierdza wyłącznie, że dany kod pochodzi od wydawcy który go podpisał. Jest to niezmiernie ważne kiedy klienci podejmują decyzję czy taki kod pobrać i zainstalować. Pochodzenie kodu od zweryfikowanego wystawcy przekłada się na wyższy współczynnik pobrań oprogramowania i zakupu. Podpisanie kodu certyfikatem potwierdza również, że oprogramowanie nie zostało zmodyfikowane podczas przesyłania lub pobierania i dlatego też jest bezpieczne.

Jak często i ile można podpisać aplikacji?

Możesz podpisać dowolną ilość aplikacji w czasie ważności certyfikatu. Mogą to być zarówno różne wersje tej samej aplikacji, jak też może to być całkowicie różne oprogramowanie. Istotny jest tutaj moment podpisania aplikacji, nie moment pobrania aplikacji przez końcowego użytkownika.

Jak wygląda weryfikacja telefoniczna Comodo?

Weryfikacja Comodo wymaga obligatoryjnie przeprowadzenia rozmowy telefonicznej. Numer telefonu musi pochodzić z zaufanych baz danych takich jak Dun and Bradstreet, BBB.com listing lub listu opinii prawnej przygotowanego przez prawnika obsługującego daną firmę.

Zamów certyfikat Comodo Code Signing

Certyfikaty Code Signing są wydawane w podobny sposób jak certyfikaty SSL. Aby wnioskować o wydanie certyfikatu należy wygenerować parę kluczy prywatnego oraz publicznego a także Certificate Signing Request, zawierający publiczną część pary kluczy.

Aby zamówić certyfikat Code Signing, w polu CN klucza CSR należy wpisać nazwę firmy (tę samą wartość co w polu O - Organization). Taki CSR następnie należy przesłać do nas w formularzu zamówienia certyfikatu Code Signing. Zwracamy uwagę że wyłącznie do wygenerowania i pobrania certyfikatu zalecana jest przeglądarka Firefox. Również obydwie te czynności muszą być wykonane na tym samym komputerze.

Złożenie zamówienie jest równoznaczne z akceptacją Comodo Code Signing Certificate Subscriber Agreement. Po złożeniu i opłaceniu zamówienia, Comodo dokonuje weryfikacji danych podmiotu aplikującego o certyfikat i po pomyślnym zakończeniu tej procedury wydaje certyfikat.


FAQ / Częste pytania - certyfikaty SSL

Zobacz odpowiedzi na często zadawane pytania, gdzie piszemy więcej o certyfikatach SSL.
Masz dodatkowe pytania? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!

bezpieczne połączenie Połączenie szyfrowane SSL (256-bit).
Przesyłane przez Ciebie dane są bezpieczne.