Stworzymy sklep dostosowywany do Twoich indywidualnych potrzeb. Przyjazny, łatwy w obsłudze z oryginalną szatą graficzną, która jest czytelna i spełnia wszelkie kryteria użyteczności - taki będzie Twój sklep stworzony przez naszych programistów.

Sklep dedykowany

Sklep dedykowany to idealne rozwiązanie dla biznesów o dużym potencjale rozwoju lub niestandardowych wymaganiach. Już na starcie pozwala na obsłużenie dużej liczby odwiedzających, niestandardowe formy prezentacji oferty czy też obsługi klientów.

Sklep dedykowany nie jest pisany od podstaw. Jest oparty na szkielecie wykorzystywanym w wielu sklepach internetowych wdrożonych przez naszą firmę. Dzięki temu jego koszt jest osiągalny również dla małych biznesów, a kod sklepu jest regularnie testowany i usprawniany w różnych środowiskach. Eliminujemy więc dwie główne wady rozwiązań przygotowywanych całkowicie indywidualnie: koszt tworzenia systemu od zera oraz problematyczne wsparcie powdrożeniowe.

Nasze sklepy tworzymy zawsze z myślą o urządzeniach mobilnych - oznacza to, że każdy z nich jest responsywny. Taki sklep prawidłowo działa nie tylko na komputerach, ale i na tabletach czy telefonach.

Szczegółowa prezentacja produktu

Wyświetl opis i wyszczególnij najważniejsze cechy produktu. Możesz też dodać dowolną ilość dodatkowych parametrów lub wariantów produktu.

Konto klienta

Zapewnij klientom szybkie i intuicyjne dokonanie kolejnych zakupów. Stałym klientom oferuj rabaty i program lojalnościowy.

Łatwość dokonywania zakupów

Maksymalnie skróć wymagany czas dokonania określonej akcji przez klienta. Intuicyjne formularze przyspieszą proces finalizacji zakupów w Twoim sklepie.

Wyszukiwarka produktów

Wyświetl opis i wyszczególnij najważniejsze cechy produktu. Możesz też dodać dowolną ilość dodatkowych parametrów lub wariantów produktu.

Płatności elektroniczne

Dzięki współpracy z serwisem PayU uzyskasz najlepsze możliwe prowizje za płatności. Przeprowadzamy integracje innych płatności, np. DotPay, Przelewy24, Klarna, Monetivo czy BitPay.

Integracja sklepu z Allegro

Wystaw oferty na Allegro z poziomu sklepu, wraz z automatycznie tworzonym szablonem. Zamówienia złożone poprzez Allegro zrealizujesz również w swoim sklepie.

Statystyki

Otrzymaj wgląd w ilość złożonych zamówień oraz podgląd aktywności swoich klientów.

Newsletter

Poinformuj swoich klientów nowościach i promocjach w sklepie, dzięki wbudowanemu systemowi łatwego tworzenia kampanii newsletterowej.

System CMS

Łatwo aktualizuj treści na stronach Twojego sklepu, dodawaj zdjęcia i podstrony w serwisie.

Rozwiązania w sklepie dedykowanym

Sklep dedykowany jest idealny dla przedsiębiorców, którzy nie chcą być ograniczeni standardowymi rozwiązaniami. To świetna opcja dla firm z ambicjami szybkiego rozwoju oraz dla tych z nietypowymi potrzebami w obszarze obsługi klienta i prezentacji oferty. Dzięki temu możesz skoncentrować się na kluczowych aspektach biznesu, nie martwiąc się o kwestie techniczne. Narzędzia i funkcje są dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb, co pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału firmy. W MSERWIS.pl zapewnimy Ci:

Rozwiązania płatności

Zaoferuj swoim klientom wybór różnych, najwygodniejszych dla nich form zapłaty.

Rozwiązania dostaw

Ułatw klient wybranie najdogodniejszego środka transportu zamówionego towaru.

Rozwiązania magazynu

Uruchamiając sklep internetowy, już na starcie warto opracować sposób organizacji jego magazynu.

Rozwiązania dodatkowe

Dodatkowe rozwiązania, które pchną Twój sklep do przodu.

Ile należy zainwestować w dedykowany sklep?

Kwota inwestycji uzależniona jest od ustalonej listy funkcjonalności, skomplikowania projektu graficznego oraz ilości integracji z systemami zewnętrznymi. Wszystkie kwoty są kwotami netto.

od
25 tys.

Sklep internetowy z indywidualną grafiką, pełnym zakresem funkcji, wdrożeniem i roczną opieką.

od
20 tys.

Konfigurator produktu umożliwiający zbudowanie własnego produktu przez klienta z wybranych przez niego elementów z wizualizacją 2D.

od
50 tys.

Konfigurator produktu umożliwiający zbudowanie własnego produktu przez klienta z wybranych przez niego elementów z wizualizacją 3D.

od
3 tys.

Integracja z systemem magazynowym firmy.

od
2 tys.

Integracja z zewnętrznym systemem magazynowym lub hurtownią.

od
2 tys.

Integracja z zewnętznym systemem płatności lub wysyłek.

od
5 tys.

Obsługa różnych wersji językowych.

od
10 tys.

Rozbudowa o multisklep obsługujący wiele wersji językowych w oddzielnych domenach, z różnymi cennikami oraz walutami.

Każdy wykonany sklep obejmujemy bezpłatną 12-miesięczną opieką. Dzięki niej masz pełną gwarancję poprawnego działania oraz wsparcia technicznego i biznesowego.

Nasze realizacje stron www i sklepów internetowych

Dla kogo jest przeznaczony sklep dedykowany?

Sklep dedykowany to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy już posiadają działający sklep internetowy. Borykają się jednak z przeszkodami, uniemożliwiającymi dalszy rozwój sklepu. Najczęściej spotykane problemy to:

 • Trudny proces zakupowy, w trakcie którego wielu klientów się zniechęca i porzuca sklep.
 • Brak możliwości integracji nowych usług związanych z płatnościami lub dostawą.
 • Brak skomunikowania ze sobą wielu magazynów i dostawców.
 • Problemy z wydajnością innych rozwiązań.

Sklep dedykowany doskonale sprawdzi się również, jeśli sprzedajesz niestandardowe towary. Twój klient w trakcie zakupów dokonuje wielu wyborów lub standardowy sposób prezentacji towaru jest niewystarczający.

Indywidualne podejście do potrzeb Twojego klienta ułatwi Ci zrealizowanie założonych celów biznesowych. Zwiększysz także swoje szanse na uzyskanie trwałej przewagi nad swoją konkurencją.

Jak wygląda proces budowy sklepu dedykowanego?

W pierwszej kolejności ustalamy zakres prac oraz wytyczne dotyczące Twojego nowego sklepu internetowego. Przedstawimy także wycenę i warunki współpracy. Procesz projektowy ruszy tylko i wyłącznie po Twojej akceptacji. Aby osiągnąć jak najlepsze efekty, regularny kontakt między naszym, a Twoim zespołem jest niezbędny. Kolejne kroki to:

 • wdrożenie,
 • instalacja,
 • uruchomienie sklepu internetowego,
 • przekazanie gotowego sklepu internetowego.

Wszystkie prace zajmą ok. 3 miesiący - licząc od momentu rozpoczęcia z nami współpracy i ustalenia wszelkich kwestii projektowych. Po każdym zakończonym etapie projektu otrzymasz od nas raport z wykonanych prac.

To najważniejsza decyzja do podjęcia przed rozpoczęciem przygody z handlem internetowym. Sklep pudełkowy, czyli oparty na popularnych platformach typu Shoper, Magento, lub też kupowany w formule abonamentowej (na zasadzie miesięcznej opłaty za korzystanie z niego) może stanowić dla Ciebie mniejszą inwestycją początkową. Wybór ten posiada jednak istotne minusy. Uniwersalne oprogramowanie skonstruowane jest tak, aby obsługiwać wiele różnych branż, co powoduje, że często ma przerost wielu zbędnych funkcji. Taki sklep jest często trudniejszy w obsłudze zarówno dla klientów, jak i Twoich pracowników. Wraz ze wzrostem popularności pojawiają się też problemy z wydajnością.

Sklep dedykowany będzie rozwiązaniem wskazanym dla biznesów o dużym potencjale rozwoju, czy niestandardowych wymaganiach. Pozwala już na starcie być gotowym na dużą liczbę odwiedzających, niestandardowe formy prezentacji oferty czy też obsługi klientów. Sklep dedykowany nie jest pisany od podstaw. Jest zawsze oparty na szkielecie, wykorzystywanym w wielu sklepach internetowych wdrażanych przez naszą firmę. Dzięki temu jego koszt jest osiągalny również dla małych biznesów, a kod sklepu jest regularnie testowany i usprawniany w różnych środowiskach. Eliminowane są więc dwie główne wady rozwiązań przygotowywanych całkowicie indywidualnie: kosztów tworzenia systemu od zera oraz problematycznego wsparcia powdrożeniowego.

Najczęściej zgłaszają się do nas przedsiębiorcy, którzy już posiadają działający sklep internetowy. Pojawiają się jednak bariery w jego rozwoju. Może to być trudny proces zakupowy, w trakcie którego wielu klientów się zniechęca. Nieraz jest to brak możliwości integracji nowych usług związanych z płatnościami lub dostawą. Zdarza się, że przeszkodą w rozwoju sklepu jest brak skomunikowania ze sobą wielu magazynów i dostawców. Coraz częściej są to również problemy z wydajnością innych rozwiązań.

Sklep dedykowany doskonale sprawdzi się także przy sprzedaży towarów niestandardowych, gdy Twój klient dokonuje wielu wyborów w trakcie zakupów, bądź gdy standardowy sposób prezentacji towaru jest niewystarczający.

Indywidualne podejście do potrzeb Twojego klienta ułatwi Ci zrealizowanie założonych celów biznesowych. Zwiększysz także swoje szanse na uzyskanie trwałej przewagi nad swoją konkurencją.

Sklep dedykowany nie będzie dobrym wyborem w następujących przypadkach:

 • jeśli sprzedajesz masowo proste produkty, o jednolitych parametrach,
 • jeśli korzystasz wyłącznie ze standardowych rozwiązań płatności i dostawy,
 • jeśli posiadasz jeden magazyn i punkt wysyłek,
 • jeśli dopiero zaczynasz handel w Internecie i chcesz przetestować swój pomysł biznesowy najniższym możliwym kosztem,
 • jeśli nie przeraża Cię mnogość niepotrzebnych funkcji w gotowym rozwiązaniu,
 • jeśli nie zależy Ci na dedykowanych rozwiązaniach w zakresie przygotowania procesów sprzedaży oraz obsługi klienta Twojego sklepu,
 • jeśli dobrze znasz się na e-marketingu w handlu internetowym i nie potrzebujesz zewnętrznego wsparcia.

Sklep internetowe posiadają pewien wspólny zestaw podstawowych cech i funkcjonalności. Poniżej znajduje się lista takich właśnie elementów, wraz z przykładami zastosowania.

 • Szczegółowa prezentacja produktu pozwoli Ci na wyświetlenie opisu i wyszczególnienie jego najważniejszych cech. Galeria zdjęć umożliwia płynne przechodzenie pomiędzy wizualizacjami produktów. Odpowiednie ułożenie wszystkich elementów graficznych i opisowych może znacznie zwiększyć szanse na dokonanie zakupu przez klienta. Będziesz mieć możliwość dodania dowolnej ilości dodatkowych parametrów lub wariantów sprzedawanego produktu.
 • Konto klienta, zapewni odwiedzającym Twój sklep łatwe i intuicyjne dokonanie kolejnych zakupów, przeglądanie aktualnego stanu ich realizacji. Pozwoli również zaoferować stałym klientom rabaty, promocje czy też program lojalnościowy.
 • Łatwość dokonywania zakupów, zostanie osiągnięta dzięki maksymalnemu skróceniu czasu wymaganego do dokonania określonej akcji przez klienta. Przyjazne i intuicyjne do wypełnienia formularze przyspieszą proces finalizacji zakupów w Twoim sklepie.
 • Wyszukiwarka produktów pozwala zarówno na szybkie znalezienie każdego produktu, jak też jest bezcennym narzędziem dla klientów, którzy chcą znaleźć konkretny produkt w sklepie o jednorodnym asortymencie. Jak często chciałeś dokonać gdzieś zakupu i przerażała Cię kilometrowa lista produktów bez możliwości zawężenia Twojego zapytania? Zatroszcz się o wygodę Twoich potencjalnych klientów i zapewnij im wygodne znalezienie tego, czego poszukują.
 • Różne formy dostawy, po dodaniu produktów do koszyka oraz wybraniu formy płatności, klient w wygodny sposób wybierze preferowaną przez siebie formę dostawy, dopasowaną przykładowo do gabarytów lub wagi zamawianych przez siebie produktów.
 • Współpraca z Pocztą Polską nie musi być pracochłonna ani wymagać stalowych nerwów. Druki pocztowe zostaną automatycznie wygenerowane z poziomu sklepu - z łatwością je wydrukujesz i jeszcze tego samego dnia będziesz mógł nadać paczki przeznaczone do wysyłki.
 • Przesyłki kurierskie nadasz wygodnie i sprawnie, dzięki wydrukowaniu gotowych druków nadawczych, które wygenerowane będą przez system. W momencie realizacji zamówienia Twój sklep automatycznie powiadomi klienta o nadaniu przesyłki oraz przekaże jej numer nadawczy, wraz ze sposobami śledzenia drogi paczki. Dzięki możliwości integracji systemu sklepu z wieloma platformami firm kurierskich, np. DHL, Siódemka, UPS, GLS, to Ty zdecydujesz, z którą z nich będziesz chciał współpracować.
 • Płatności elektroniczne - umożliwisz swoim klientom szybki i wygodny sposób na dokonanie płatności za zakupy w Twoim sklepie. Dzięki współpracy z serwisem PayU uzyskasz najlepsze możliwe stawki. Możliwa również integracja innych płatności, np. DotPay, Przelewy24, Monetivo, BitPay lub innych.
 • Integracja sklepu z Allegro to szybki sposób na zdobycie wielu klientów oraz promocję swojej marki. Będziesz mieć możliwość wygodnego wystawiania ofert na Allegro z poziomu sklepu, wraz z automatycznie tworzonym szablonem, dopasowanym do wymagań Allegro. Zamówienia złożone poprzez Allegro zrealizujesz również w swoim sklepie, dzięki automatycznemu importowi danych kupujących, co też pozwoli ich zatrzymać już pod Twoją własną marką.
 • Nowości, promocje, wyprzedaże - zaplanuj wygodnie kampanie promocyjne i wyprzedażowe w Twoim sklepie, wykorzystując do tego systemowe narzędzia marketingowe. Dzięki temu z łatwością poinformujesz swoich klientów o nowościach w asortymencie sklepu, jak i aktualnych promocjach.
 • Zarządzanie sklepem nigdy wcześniej nie było tak proste! Panel administratora pomoże Ci w sprawnym zarządzaniu sklepem, z wykorzystaniem przeglądarki internetowej. Obsługa sklepu będzie prosta i intuicyjna, dzięki czemu Twoi pracownicy zaoszczędzą mnóstwo czasu.
 • Newsletter - poinformuj swoich klientów o nowościach i promocjach w sklepie, dzięki wbudowanemu systemowi łatwego tworzenia kampanii newsletterowej.
 • System CMS umożliwi Ci łatwą aktualizację treści na stronach Twojego sklepu, dodawanie zdjęć oraz grafiki. W łatwy sposób dodasz lub usuniesz podstrony w serwisie, zgodnie z aktualnymi potrzebami kampanii marketingowej lub informacyjnej.
 • Zarządzanie stanami magazynowymi - będziesz na bieżąco z aktualnym stanem magazynu Twojego sklepu i przekażesz swoim klientom aktualne informacje na temat dostępności produktu i czasu realizacji zamówienia.
 • Kody rabatowe - rozdajesz swoim klientom kody rabatowe? W wygodny sposób stworzysz kampanię rabatową dla pojedynczego produktu, grupy produktowej lub całego sklepu i w łatwy sposób zmierzysz skuteczność prowadzonych akcji promocyjnych.
 • Rabaty dla stałych klientów - wiesz o tym, że koszt zdobycia nowego klienta może być wyższy niż utrzymania obecnego? System rabatowy dla stałych klientów jest jednym z najlepszych sposobów na budowanie z nimi trwałych relacji. Rabaty dla stałych klientów mogą zostać przyznane przez obsługę sklepu lub automatycznie na podstawie historii zamówień złożonych przez klienta.
 • Statystyki sklepu umożliwią Ci szybki podgląd tego, co się dzieje w Twoim sklepie. Wgląd w ilość złożonych zamówień oraz podgląd aktywności Twoich klientów w sklepie pomogą Ci w podejmowaniu decyzji, co i w jakiej cenie im zaoferować.
 • Pełna integracja z Google Analytics wraz z rozszerzonym ecommerce. Wykorzystaj pełen potencjał tego narzędzia i analizuj statystyki odwiedzin Twojej strony. Dowiesz się skąd przyszli odwiedzający witrynę - czy wejścia prowadziły z kampanii linków sponsorowanych Ads, czy z wyników wyszukiwań Google? A może największy odzew przyniosła kampania wizerunkowa na innym serwisie internetowym? Dowiesz się także jaką drogę pokonują Twoi klienci od momentu wejścia do sklepu, aż do dokonania zakupu. Ciekaw jesteś, które sekcje w sklepie najbardziej ich zainteresowały i ile czasu tam spędzili? Być może jest jeszcze coś, co mógłbyś ulepszyć, by zatrzymać ich u siebie jeszcze dłużej? Wnioski z analizy danych pomogą Ci w optymalizowaniu przyszłych kampanii i wybraniu tej, która generuje największą ilość wejść oraz zwiększa Twoje szanse na wzrost sprzedaży w Twoim sklepie.

Przy silnej konkurencji wśród e-sklepów, projekt graficzny Twojego powinien wyróżniać się na tle innych i spełniać najważniejsze kryteria użyteczności. Wiemy jak pogodzić te kwestie, aby klient zapamiętał Twoją stronę i miał powód, by do niej wracać. Ponadto gdy nie będzie miał też trudności w znalezieniu tego, czego potrzebuje, prawdopodobnie spędzi w Twoim sklepie więcej czasu.

Każdy z projektów sklepu przygotowujemy indywidualnie, na podstawie szczegółowych rozmów z klientami. Analizujemy wnikliwie wymagania stawiane najlepszym sklepom internetowym w danej branży i dążymy do tego, aby Twój sklep był bardziej funkcjonalny i intuicyjny niż u czołowych e-sprzedawców w branży.

RWD to określenie techniki projektowania stron www w taki sposób, by ich wygląd dostosowywał się do parametrów urządzeń, na których są wyświetlane. Czemu jest to ważne? Najnowsze dane pokazują, że już ponad połowa użytkowników Internetu korzysta z niego poprzez urządzenia mobilne. W Polsce ta statystyka wygląda jeszcze bardziej jednoznacznie: ponad 80% osób używających Internetu, łączy się z siecią za pomocą telefonów komórkowych i tabletów. Statystyczny Polak korzysta z urządzeń mobilnych przez 2 godziny i 20 minut dziennie (dla porównania Amerykanin poświęca na to 3h i 35 min), a ¼ naszego społeczeństwa jest on-line jednocześnie na kilku urządzeniach (laptop, smartfon, tablet).

Zdajemy sobie sprawę z wagi tych faktów i projektując sklep internetowy, przygotowujemy jego wersję responsywną, dostosowaną do różnych urządzeń (smartfon, tablet itp.). Przed wdrożeniem dokładnie sprawdzamy witrynę i cały proces zakupowy bardzo dokładnymi testami, zgodnymi z wytycznymi Google.

W pierwszej kolejności ustalimy zakres prac oraz wytyczne dotyczące Twojego nowego sklepu internetowego, a także przedstawimy wycenę i warunki współpracy. Po ich akceptacji przez Ciebie ruszy proces projektowy. W celu osiągnięcia jak najlepszych efektów niezbędny będzie regularny kontakt między naszym a Twoim zespołem. Kolejnymi krokami będą: wdrożenie, instalacja, uruchomienie oraz przekazanie gotowego, działającego w Internecie sklepu.

Wszystkie prace będą trwały ok. 3 miesiące, licząc od momentu rozpoczęcia z nami współpracy i ustalenia wszelkich kwestii projektowych. Po każdym zakończonym etapie otrzymasz od nas raport z wykonanych przez nas prac.

Kwota inwestycji uzależniona jest od ustalonej listy funkcjonalności, skomplikowania projektu graficznego oraz ilości integracji z systemami zewnętrznymi.

Poniżej znajdują się przykładowe kwoty inwestycji:

 • Sklep internetowy (najnowsza wersja) z indywidualną grafiką, pełnym zakresem funkcji, wdrożeniem i roczną opieką - od 30 tys. zł netto
 • Integracja z zewnętrznym systemem płatności lub wysyłek - od 2 tys. zł netto
 • Integracja z systemem magazynowym firmy - od 3 tys. zł netto
 • Integracja z zewnętrznym systemem magazynowym / hurtownią - od 2 tys. zł netto
 • Konfigurator produktu umożliwiający zbudowanie własnego produktu przez klienta z wybranych przez niego elementów z wizualizacją 2D - od 20 tys. zł netto
 • Konfigurator produktu umożliwiający zbudowanie własnego produktu przez klienta z wybranych przez niego elementów z wizualizacją 3D - od 50 tys. zł netto
 • Obsługa różnych wersji językowych wraz z implementacją tłumaczeń - od 10 tys. zł netto
 • Rozbudowa o multisklep obsługujący wiele sklepów w oddzielnych domenach, z różnymi cennikami oraz walutami - od 20 tys. zł netto

Każdy wykonany sklep jest objęty bezpłatną 12-miesięczną opieką. Zawiera ona pełną gwarancję poprawności działania oraz wsparcie techniczne i biznesowe.