Naszą ofertę kierujemy do osób, które szukają dobrego hostingu na szybkich i wydajnych serwerach zlokalizowanych w Polsce. Przenosząc obsługę swoich stron do MSERWIS.pl uzyskasz nie tylko szybki dostęp do swoich stron, ale też wygodną administrację serwerem przy użyciu polskojęzycznego cPanelu.

Najlepszy hosting dla potrzeb Twoich i Twojej firmy

Hosting Biznes

Serwery z linii Biznes będa właściwe dla najszerszego grona klientów. Duże pojemności dysków wyłącznie SSD, szybkie procesory gwarantują wysoką wydajność i stabilność stron WWW, obsługi poczty firmowej czy też kont FTP. Serwery obsłużą dowolną liczbę domen, z oddzielną stroną WWW na każdej z nich. To kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy, aby łatwo i wygodnie zarządzać usługami internetowymi w jednym miejscu.

Hosting Ultra

Serwery z linii Ultra to propozycja dla wymagających, zaawansowanych technicznie klientów. Serwery oferują ultra wysoką wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel Xeon Scalable 2nd Gen oraz dyskom NVMe. Dają również dostęp do najnowszych technologii. Wraz z zestawem narzędzi dostępnych przez SSH pozwolą nie tylko na utrzymanie rozbudowanych aplikacji internetowych, ale również na stworzenie środowiska developerskiego. Nie są to jednak serwery dla każdego - szczególnie starsze oprogramowanie nie będzie działać z serwerami Ultra.