Profesjonalny i stabilny hosting na miarę Twoich potrzeb

Jeśli zależy Ci na hostingu działającym na szybkich i wydajnych serwerach, na dodatek zlokalizowanych w Polsce, to dobrze trafiłeś. Dyski Intel Xeon, polskojęzyczny panel administracyjny cPanel czy darmowe wsparcie techniczne zadbają o Twój komfort pracy.

Hosting Biznes

Serwery z linii Biznes będa właściwe dla najszerszego grona klientów. Duże pojemności dysków wyłącznie SSD i szybkie procesory gwarantują wysoką wydajność i stabilność stron WWW, obsługi poczty firmowej czy kont FTP.

Serwery obsłużą dowolną liczbę domen, z oddzielną stroną WWW na każdej z nich. To kompleksowe rozwiązanie dla Twojej firmy, aby łatwo i wygodnie zarządzać usługami internetowymi w jednym miejscu.

Wybieram

Hosting Ultra

Serwery z linii Ultra to propozycja dla wymagających, zaawansowanych technicznie klientów. Serwery oferują ultra wysoką wydajność dzięki najnowszym procesorom Intel Xeon Scalable 2nd Gen oraz dyskom NVMe. Dają również dostęp do najnowszych technologii. Wraz z zestawem narzędzi dostępnych przez SSH pozwolą nie tylko na utrzymanie rozbudowanych aplikacji internetowych, ale również na stworzenie środowiska developerskiego. Nie są to jednak serwery dla każdego - szczególnie starsze oprogramowanie nie będzie działać z serwerami Ultra.

Wybieram

Bezpłatna migracja z innego serwera

Masz już swój serwer? Zleć nam przeniesienie danych do MSERWIS - wykonamy je BEZPŁATNIE w opcji STANDARD lub wyższej. Dodatkowo przedłużymy za darmo ważność konta, które posiadasz u innego usługodawcy nawet do 6 miesięcy! Będziemy potrzebować jedynie danych dostępu do Twojego poprzedniego serwera. W ramach tej usługi wykonamy następujące czynności:

Przeniesienie plików

Przeniesienie baz danych MySQL

Zmiana delegacji domen (jeśli są utrzymywane w Domeny.tv)

Podpięcie pod odpowiednie foldery

Przeniesienie wiadomości z kont pocztowych (jeśli to możliwe)

Utworzenie kont pocztowych takich jak na starym serwerze

Zmiana ścieżek konfiguracyjnych do nowych ustawień

Zarabiaj na polecaniu hostingu i innych naszych usług

Dołącz do grona naszych partnerów i zarabiaj na polecaniu naszych usług poprzez media społecznościowe, mailing lub własną stronę www.

W przypadku polecenia hostingu Twoja prowizja wynosi aż 50% wartości zamówienia. Możesz też zarabiać polecając inne oferowane przez nas usługi. Jakie? Sprawdź szczegóły i dołącz do naszego programu partnerskiego: https://www.domeny.tv/partner

Skorzystaj z bezpłatnego 14-dniowego okresu próbnego

Serwer w okresie próbnym posiada pełną funkcjonalność, dzięki czemu możesz dokładnie sprawdzić czy spełnia Twoje oczekiwania. Konta testowe mogą posiadać ograniczony limit transferu oraz wysyłanej poczty.