Masz problemy z wolnym działaniem serwisu opartym na oprogramowaniu Wordpress, Joomla, Drupal lub Prestashop? Twoje strony wczytują się coraz wolniej, co odstrasza nowych użytkowników a pozycja w rankingach wyszukiwarek z tego powodu jest niska? Chcesz przyśpieszyć jego działanie lub sprawdzić czy pracuje z maksymalną możliwą prędkością? Zapoznaj się z naszą ofertą - mamy na to sposób!

Na czym polega optymalizacja?

Szybkość działania strony internetowej jest jednym z kluczowych elementów wpływających na zadowolenie użytkowników. Ponadto jest bardzo istotnym składnikiem pozycji witryny w wynikach wyszukiwania.

Na regularne odwiedzanie serwisu składają się trzy główne etapy:

Jak mierzymy wydajność serwisu?

Przyspieszenie działania i wczytywania serwisów internetowych mierzone będzie za pomocą dwóch najbardziej popularnych i miarodajnych narzędzi audytorskich dostępnych w sieci:

Zakres przeprowadzonych usług

Zajmujemy się problemem wydajności stron internetowych kompleksowo - od zlokalizowania problemów i tzw. "wąskich gardeł" do wykonania niezbędnych zmian. W ramach usługi możesz liczyć na następujące czynności:

Dodatkowe usługi

Istnieje również możliwość objęcia oprogramowania naszą stała opieką w ramach hostingu zarządzanego, bądź pakietu programistycznego.

Prosta wycena i szczegóły

Usługa oferowana jest w jednej, stałej cenie dla dowolnych wersji Wordpress, Joomla, Drupal lub Presta Shop. Dla innego rodzaju oprogramowania przekaż nam informację o stronie wymagającej optymalizacji. Skontaktujemy się najszybciej jak to tylko możliwe!

Optymalizacja jednej instalacji Wordpress, Joomla, Drupal lub Prestashop

Czas realizacji zlecenia: 14 dni (tryb standardowy) CENA PROMOCYJNA
999 zł 499 zł/netto
Pobierz szczegółową specyfikację usługi

Zamów usługę

Przekaż nam informację o stronie wymagającej optymalizacji. Skontaktujemy się najszybciej jak to tylko możliwe!

Zgłoszenie serwisu do optymalizacji

Dane potrzebne do dostępu do serwera na którym znajduje się zgłaszany serwis. Jeśli masz serwer w MSERWIS.pl podaj tylko login konta.
Sprawdź poprawność adresu e-mail. Na ten adres będziemy wysyłać wszystkie wiadomości kontaktowe.

Proszę wpisać za pomocą liczby wynik poniższego działania matematycznego:

Captcha