Aplikacje dedykowane to oprogramowanie stworzone specjalnie na Twoje zamówienie. Jest idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i konkretnego rodzaju działalności. Zwykle są to duże, rozbudowane projekty, zawierające wiele różnych funkcjonalności.

Zalety aplikacji dedykowanych

Aplikację dostosujesz do modelu biznesowego i specyfiki Twojej branży
Wyróżnisz się na rynku i zbudujesz przewagę nad konkurencją
Posiadasz pełną kontrolę nad rozwojem aplikacji
Możliwość rozbudowy i integracji z innymi rozwiązaniami
Uczestniczenie w budowaniu koncepcji produktu

Jak przebiega proces wdrażania aplikacji?

1) Analiza potrzeb Twoich i użytkownika

Zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami oraz potrzebami użytkowników. Badamy procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie i pomagamy określić najbardziej niezbędne funkcjonalności aplikacji.

2) Przygotowanie dokumentacji

Na podstawie zebranych danych przygotowujemy szczegółową dokumentację projektu. Jest ona podstawą do dalszych etapów realizacji.

3) Programowanie

Fizyczne tworzenie oprogramowania, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

4) Testowanie

Przygotowane oprogramowanie poddajemy testom wewnętrznym i zewnętrznym, w celu wyeliminowania błędów.

5) Wdrożenie

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu, uruchamiamy aplikację.

6) Wsparcie i rozwój

To ostatni etap po wdrożeniu aplikacji, który trwa aż do wygaśnięcia projektu. W miarę rozwoju aplikacja zyskuje nowych użytkowników, pojawiają się nowe kwestie do wyjaśnienia, usprawnienia czy też do wykonania w inny sposób. Dlatego nawet po realizacji projektu, zapewniamy wsparcie i kompleksową opiekę nad aplikacją.

Nasze realizacje stron www i sklepów internetowych

Dodatkowe usługi

Integracja systemów B2B

Zautomatyzujemy procesy współpracy z partnerami biznesowymi, np. przy programach do fakturowania, bazach danych zamówień, czy danych wspólnych klientów. Dzięki temu oszczędzisz i pieniądze i czas, które wcześniej poświęcałeś na manualną obsługą procesów.

Pomoc w optymalnych rozwiązaniach sprzętowych i skalowanie oprogramowania

Jeśli posiadasz aplikacje wymagające dużych mocy obliczeniowych, serwisy internetowe o dużej ilości odwiedzin czy też usługi multimedialne, dużym wyzwaniem jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury.

Zaprojektowanie odpowiedniego rozwiązania jest niezmiernie ważne przed rozpoczęciem jakiejkolwiek inwestycji związanej z zakupem lub dzierżawą sprzętu i usług. Pod uwagę należy wziąć zarówno obecne wymagania, jak również planowany rozwój przez kolejne lata.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią infrastrukturę, zaprojektujemy jej wykorzystanie oraz wykonamy wdrożenie wraz z ewentualną migracją na nowe środowisko. Naszym wspólnym celem będzie zarówno optymalne wykorzystanie środków, aby zapenić Ci bezpieczne, stabilne i wydajne środowiska dla aplikacji. Zadbay również o skalowanie infrastruktury w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na zasoby.