Największą zaletą tworzenia dedykowanego oprogramowania jest właśnie to, że budujemy je pod kątem Twoich potrzeb i dostosowujemy do Twojego biznesu. Te możliwości dają ogromną przewagę konkurencyjną w branżach, w których konkurencja zmusza do wyróżnienia się w oryginalny sposób ze swoją ofertą.

Nie zawsze jednak dedykowane oprogramowanie jest najlepszym wyjściem. W przypadku branż, gdzie produkt jest prosty, oferta prezentowana w standardowy sposób, wdrożenie gotowego systemu będzie prostsze i tańsze. Zanim więc podejmiesz decyzję o tym, że Twój biznes potrzebuje dedykowanych rozwiązań, podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i podpowiemy, jakie wyjście będzie najlepsze.

Rozpoznanie Twoich potrzeb

Elementem analizy będzie wczucie się w Twojego klienta. Zrozumienie, czego poszukuje, w jaki sposób dokonuje transakcji, dlaczego kupuje akurat u Ciebie lub korzysta z Twoich usług, oraz w jaki sposób jego doświadczenie możemy poprawić. Równie mocno skupimy się na potrzebach Twoich lub Twoich pracowników, czyli osób które będą codziennie z dedykowanego systemu korzystać. Popularny CMS lub gotowy sklep internetowy przez swoje rozbudowanie i mnogość funkcji sprawia, że wykonanie prostej i powtarzalnej czynności zajmuje większość czasu dnia? Po to właśnie budujemy dedykowany system, aby móc takie procesy usprawnić i zaoszczędzić w rezultacie cenny czas.

Usprawnianie procesów biznesowych

Korzystając z gotowych systemów możesz albo nie mieć w ogóle możliwości wykonać pewnej czynności w oparciu o dane już zebrane w Twojej firmie, albo też praca na danych zajmuje zbyt dużo czasu. Usprawnienie komunikacji, kolaboracji w zespole, automatyczne analizy danych, zautomatyzowane ostrzeżenie o wystąpieniu określonych zdarzeń, monitoring poprawności działania procesów - to tylko przykłady zastosowań.

Wielomodułowe strony internetowe, portale informacyjne

Rozbudowane serwisy internetowe wymagają indywidualnego podejścia. Portale zawierające zróżnicowane treści, pochodzące z wielu źródeł, tworzone przez wiele osób, muszą posiadać odpowiednie mechanizmy dbające o prawidłowy obieg tychże treści w systemie. Muszą posiadać funkcjonalności angażujące użytkowników, zachęcające ich do regularnych odwiedzin i pozostania na stronie dłużej.

W tego typu serwisach często istnieją strefy zamknięte, które stanowią istotne źródło utrzymania właściciela takiego systemu. Mechanizmy abonamentowe, odpłatność za korzystanie z usług, promocję treści to wszystko są skuteczne sposoby pozyskiwania przychodów. Równie ważny tutaj będzie sprawny system do obsługi zamówień.

Możliwości indywidualnego dostosowania całego systemu pozwalają wyróżnić się na tle ewentualnej konkurencji, a przede wszystkim zapewnić użytkownikom komfort korzystania z usług.

Dedykowane sklepy internetowe

Tworzymy i wdrażamy dedykowane sklepy internetowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami w tym zakresie.

Integracja systemów B2B

Jeśli współpracujesz regularnie z partnerami biznesowymi, na pewno zauważasz, że pewne procesy można usprawnić lub zautomatyzować. Może to dotyczyć wymiany bazy danych zamówień, danych fakturowych czy finansowych czy też danych dotyczących wspólnych klientów. Stworzenie mechanizmu wymiany i synchronizacji takich danych między różnymi systemami pozwala uzyskać duże oszczędności, zarówno finansowe, jak też osobowe, dzięki uwolnieniu zasobów czasowych, poświęcanych do tej pory na manualną obsługę tych procesów.

Doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań sprzętowych i skalowanie oprogramowania

W przypadku aplikacji wymagających dużych mocy obliczeniowych, serwisów internetowych o dużej częstotliwości odwiedzin czy też usług multimedialnych pojawia się duże wyzwanie związane z zapewnieniem odpowiedniej infrastruktury.

Liczba dostawców rozwiązań w tym zakresie jest ogromna. Dla każdego projektu będą dostępne inne zalecenia. Zaprojektowanie odpowiedniego rozwiązania jest niezmiernie ważne przed rozpoczęciem jakiejkolwiek inwestycji związanej z zakupem lub dzierżawą sprzętu lub usług. Pod uwagę należy wziąć zarówno obecne wymagania, jak również planowany rozwój usług przez najbliższy rok lub dwa.

Pomożemy wybrać Ci odpowiednią infrastrukturę, zaprojektujemy jej wykorzystanie oraz kompleksowo wykonamy wdrożenie, wraz z ewentualną migracją na nowe środowisko. Naszym wspólnym celem będzie zarówno optymalne wykorzystanie środków w celu zapewnienia bezpiecznego, stabilnego i wydajnego środowiska dla Twojej aplikacji, jak również możliwości skalowania środowiska w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na zasoby.

Nasze realizacje

Wykonujemy zarówno zaawansowane aplikacje internetowe, jak również pomagamy w użytkowaniu popularnych ogólnodostępnych systemów. Tworzymy systemy CMS według indywidualnych potrzeb klienta jak i rozbudowane aplikacje do sprzedaży towarów i usług przez Internet. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy prywatne jak i jednostki administracji państwowej. Zobacz nasze realizacje.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony, gdzie opisujemy na czym polega kompleksowa opieka nad projektami.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!