Aplikacja dedykowana to oprogramowanie stworzone specjalnie na zamówienie klienta. Oznacza to, że rozwiązanie jest “szyte” na miarę jego potrzeb i dostosowane do konkretnego rodzaju działalności. Najczęściej dotyczy dużych, rozbudowanych projektów, zawierających wiele różnych funkcjonalności.

Takie rozwiązanie jest bardziej kosztowne od strony stworzonej na platformie internetowej, ale daje też dużo więcej możliwości niż gotowe oprogramowanie.

Jakie korzyści daje budowa dedykowanej aplikacji?

Dostosowanie do modelu biznesowego i specyfiki branży
Wyróżnienie się na rynku i budowa przewagi konkurencyjnej dzięki idealnie dopasowanym funkcjonalnościom
Pełna kontrola nad rozwojem aplikacji
Możliwość rozbudowy i integracji z innymi rozwiązaniami
Uczestniczenie w budowaniu koncepcji produktu

Jak przebiega proces wdrażania aplikacji?

1

Analiza potrzeb Twoich i użytkownika

Na tym etapie rozpoznajemy Twoje oczekiwania oraz potrzeby użytkowników strony. Badamy procesy biznesowe zachodzące w Twojej firmie, zastanawiamy się jak je usprawnić oraz pomagamy określić najbardziej niezbędne funkcjonalności aplikacji.
2

Przygotowanie dokumentacji

Na podstawie zebranych danych przygotowujemy szczegółową dokumentację projektu. Jest ona fundamentem na dalszych etapach jego realizacji.
3

Programowanie

Fizyczne tworzenie oprogramowania, zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.
4

Testowanie

Przygotowane oprogramowanie poddajemy testom wewnętrznym i zewnętrznym, w celu wyeliminowania błędów.
5

Wdrożenie

Po zaakceptowaniu ostatecznej wersji projektu, uruchamiamy aplikację.
6

Wsparcie i rozwój

To ostatni etap po wdrożeniu aplikacji, który trwa aż do wygaśnięcia projektu. W miarę rozwoju, aplikacja zyskuje nowych użytkowników, pojawiają się nowe kwestie do wyjaśnienia, usprawnienia czy też do wykonania w inny sposób. Dlatego nawet po realizacji projektu, zapewniamy wsparcie i kompleksową opiekę nad aplikacją.

Zobacz nasze dotychczasowe realizacje

Masz pomysł na aplikację?
Wyceń wdrożenie

Potrzebujesz sklepu internetowego przygotowanego do indywidualnych wymagań?

Sprawdź naszą ofertę na dedykowane sklepy internetowe.

Dodatkowe usługi

Integracja systemów B2B

Oferujemy również rozwiązania automatyzacji procesów współpracy z partnerami biznesowymi, np. przy programach do fakturowania, bazach danych zamówień, czy danych wspólnych klientów. Stworzenie takich systemów pozwala zaoszczędzić środki finansowe i czas, który był wcześniej poświęcany na manualną obsługą procesów.

Doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań sprzętowych i skalowanie oprogramowania

W przypadku aplikacji wymagających dużych mocy obliczeniowych, serwisów internetowych o dużej częstotliwości odwiedzin czy też usług multimedialnych dużym wyzwaniem jest zapewnienie odpowiedniej infrastruktury.

Liczba dostawców rozwiązań w tym zakresie jest ogromna. Dla każdego projektu będą dostępne inne zalecenia. Zaprojektowanie odpowiedniego rozwiązania jest niezmiernie ważne przed rozpoczęciem jakiejkolwiek inwestycji związanej z zakupem lub dzierżawą sprzętu lub usług. Pod uwagę należy wziąć zarówno obecne wymagania, jak również planowany rozwój usług przez kolejny rok lub dwa.

Pomożemy Ci wybrać odpowiednią infrastrukturę, zaprojektujemy jej wykorzystanie oraz wykonamy wdrożenie wraz z ewentualną migracją na nowe środowisko. Naszym wspólnym celem będzie zarówno optymalne wykorzystanie środków w celu zapewnienia bezpiecznego, stabilnego i wydajnego środowiska dla aplikacji, jak również możliwości skalowania infrastruktury w przypadku zwiększonego zapotrzebowania na zasoby.

Masz pomysł na aplikację?
Wyceń wdrożenie