Internet zmienia się bardzo szybko. Kilka razy w ciągu roku jesteśmy świadkami powstawania nowych rozwiązań dla tych samych problemów. Wszystko to, aby użytkownik strony lub aplikacji mógł wykonać swoją pracę szybciej i łatwiej. Nie ma obecnie firm, które zajmują się wszystkimi dziedzinami tworzenia stron, treści i aplikacji w Internecie, promocją i marketingiem. Wzrastająca złożoność stosowanych rozwiązań wymusza specjalizację. Dlatego też na naszych stronach chcemy wyjaśnić, czym się zajmujemy i w czym możemy Ci pomóc.

Specjalizacja Software House

Software House jest stosunkowo młodym pojęciem, które pojawiło się, aby określić działalność firm przygotowujących dedykowane oprogramowanie internetowe dla potrzeb własnych lub klientów zewnętrznych. Oprogramowanie tworzone w ramach Software House jest zazwyczaj dużo bardziej skomplikowane niż zwykła strona WWW z prezentacją oferty. Wymaga szczegółowej analizy biznesowej przed rozpoczęciem prac oraz w trakcie ich prowadzenia oraz dużo bardziej zaawansowanej wiedzy technicznej, niż w przypadku tworzenia prostych stron internetowych dla osób fizycznych czy firm.

Firma typu Software House zorganizuje kompleksowo cały proces tworzenia, wdrożenia i opieki nad serwisem bądź aplikacją internetową. Składa się na to analityka, tworzenie, programowanie oraz testowanie. Każdy z tych elementów jest równie ważny i żaden nie może być w tym procesie pominięty.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony poświęconej dedykowanym aplikacjom internetowym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!