Wdrożenie i uruchomienie sklepu internetowego to początek wielkiej przygody w e-commerce.

W miarę rozwoju sklepu i pojawienia się kolejnych klientów, większość przedsiębiorców zastanawia się nad usprawnieniem procesów sprzedaży i obsługi sprzedażowej. Wielu naszych klientów pyta także o możliwości optymalizacji czasu pracy swoich pracowników.

Zależy nam na tym, aby Twój biznes stale się rozwijał. Dlatego też każdy wdrażany przez nas sklep otrzymuje bezpłatny, roczny pakiet serwisowy, który zawiera następujące elementy:

  • Hosting sklepu na naszym najszybszym serwerze SSD z dedykowanym adresem IP.
  • Profesjonalny certyfikat RapidSSL dla szyfrowania transmisji, zapewniający bezpieczeństwo korzystania z Twojego serwisu.
  • Gwarancja reakcji i rozwiązania problemów związanych z działaniem serwera i sklepu w najkrótszym możliwym czasie.
  • Pomoc techniczna w zakresie obsługi sklepu, stosowanych rozwiązań czy też najlepszych praktyk handlu w Internecie - bez limitu zgłoszeń.
  • Dostęp do systemu zleceń, gdzie możesz tworzyć nowe zgłoszenia i sprawdzać stan realizacji istniejących.
  • Uproszczona procedura zlecenia prac dodatkowych i aktywacji dodatkowych funkcji w sklepie.
  • Pakiet dodatkowych godzin pracy naszych specjalistów. Jeżeli w trakcie wdrażania sklepu lub po jego uruchomieniu będziesz chciał coś zmienić to w ramach pakietu godzinowego wykonamy to bez dodatkowych opłat.

Gwarancja poprawnego działania

Oprogramowanie sklepu jest przez nas rozwijane od kilku lat i zostało przetestowane w wielu środowiskach. Niemniej, jak każde inne, może okazjonalnie wymagać pilnych poprawek. Każe otrzymane przez nas zgłoszenie, czy to przez nasz automatyczny system monitoringu, czy też zgłoszone przez system obsługi klienta, trafia od razu do osób odpowiedzialnych za poprawne działanie serwera i oprogramowania. Zdecydowaną większość problemów jesteśmy w stanie usunąć w ciągu maksymalnie godziny od momentu otrzymania zgłoszenia.

Bezpieczny sklep internetowy

Pamiętaj, że prowadzenie sklepu internetowego to działalność, która nierozerwalnie związana jest z koniecznością przetwarzania danych osobowych, a tym samym podlega ustawie o ochronie danych osobowych. W każdym wykonanym przez nas sklepie zwracamy również szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych klientów oraz całego sklepu.

Wszelkie wrażliwe dane są zapisywane w bezpieczny sposób, gwarantujący dostęp do nich wyłącznie przez osoby upoważnione. Pilnujemy, aby dane były przesyłane zawsze w formie zaszyfrowanej, niedostępnej dla osób postronnych.

Optymalizacja pracy w sklepie

W trakcie prowadzenia biznesu online prawdopodobnie zauważysz, że nieustannie pojawiają się kwestie, które wymagają wprowadzenia pewnych usprawnień. Mogą to być na przykład aktualizacje opisów i cen produktów, bieżąca obsługa klienta czy też ułatwienia w księgowaniu płatności oraz realizowaniu zamówień złożonych przez Twoich klientów.

Rozwój i nowe funkcjonalności

Bazując na doświadczeniu, które zdobyliśmy przy realizacji dotychczasowych projektów, zaproponujemy Ci szereg usprawnień i działań optymalizacyjnych w Twoim sklepie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i skupisz się na najistotniejszych dla Twojej firmy kwestiach.

Niezależnie od tego czego aktualnie potrzebujesz - czy chcesz dokonać zmiany prezentacji produktów, czy też zintegrować swój sklep z zewnętrznymi hurtowniami - zlecisz to szybko i wygodnie.

Opieka pogwarancyjna nad Twoim sklepem

Chcemy zapewnić opiekę Twojego sklepu na najwyższym, możliwym poziomie, dzięki czemu możesz skupić się na rozwoju biznesu. Dlatego też wierzymy, że zostaniesz z nami na dłużej. Służymy kompletną opieką pogwarancyjną każdego biznesu e-commerce. Możesz się do nas zwrócić z każdym problemem dotyczącym sklepu. Z pewnością znajdziemy wspólnie optymalne rozwiązanie.

Zaciekawiliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny zakres oraz warunki naszej współpracy.