Wdrożenie i publiczne uruchomienie sklepu to dopiero początek drogi. W miarę jak w sklepie zaczynają pojawiać się klienci, właściciel sklepu zaczyna się uczyć nowych rzeczy. Jak można usprawnić proces zakupu? A może pracownicy spędzają zbyt dużo czasu na powtarzaniu tych samych czynności związanych z obsługą danego procesu? Jesteśmy po to aby Ci pomóc. Każdy wdrażany sklep internetowy otrzyma bezpłatnie roczny pakiet serwisowy, zawierający następujące elementy:

Gwarancja poprawnego działania

Oprogramowanie sklepu jest przez nas rozwijane od kilku lat i przeszło surowe testy w wielu środowiskach. Niemniej, jak każde inne, może zawierać błędy, które okazjonalnie mogą spowodować trudności w korzystaniu ze sklepu. Każe otrzymane przez nas zgłoszenie, czy to przez nasze automatyczne systemu monitoringu, czy też zgłoszone przez system obsługi klienta, trafia od razu do osób odpowiedzialnych za poprawne działanie serwera i oprogramowania. Zdecydowaną większość problemów jesteśmy w stanie usunąć w ciągu maksymalnie godziny od momentu otrzymania zgłoszenia.

Bezpieczny sklep internetowy

W każdym wykonanym przez nas sklepie zwracamy również szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych klientów oraz całego sklepu. Wszelkie wrażliwe dane są zapisywane w bezpieczny sposób, gwarantujący dostęp do nich wyłącznie przez osoby upoważnione. Pilnujemy, aby dane były przesyłane wyłącznie w formie zaszyfrowanej, niedostępnej dla osób postronnych. W związku z tym, że zajmujemy się kompleksowo zarówno utrzymaniem sklepu na serwerze, jak i konserwacją oprogramowania, możemy dokonać całościowej oceny skuteczności stosowanych zabezpieczeń.

Optymalizacja pracy w sklepie

To, co widzimy jako kupujący w sklepie internetowym na pierwszy rzut oka, to tylko wierzchołek góry lodowej. Druga, niewidoczna strona sklepu internetowego to jego pracownicy, którzy dbają o wprowadzenie nowych towarów, aktualizują ich ceny i opisy, prowadzą bieżącą obsługę klienta, księgują płatności i realizują zamówienia. Istnieje tutaj olbrzymie pole do usprawnień i optymalizacji. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoi pracownicy będą bardziej wydajni i produktywni, a także będą w stanie więcej czasu przeznaczyć na lepszą obsługę klienta.

Rozwój i nowe funkcjonalności

Dedykowany sklep internetowy pozwala na praktycznie nieograniczone dostosowanie jego wyglądu i funkcjonalności do indywidualnych potrzeb. Jeśli zechesz w inny sposób prezentować swój asortyment, zintegrować dodatkowe towary z zewnętrznych hurtowni, zmodernizować grafikę w sklepie - zleciesz to szybko i wygodnie.

Opieka w okresie pogwarancyjnym

Jeśli po roku stwierdzisz, że warto korzystać z naszej opieki również później, nadal będziemy do Twojej dyspozycji. Zakres i warunki opieki ustalimy indywidualnie.

Zaciekawiliśmy Cię?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!