Wdrożenie i uruchomienie sklepu internetowego to początek wielkiej przygody w e-commerce.

W miarę rozwoju sklepu i pojawienia się kolejnych klientów, większość przedsiębiorców zastanawia się nad usprawnieniem procesów sprzedaży i obsługi sprzedażowej. Wielu naszych klientów pyta także o możliwości optymalizacji czasu pracy swoich pracowników.

Zależy nam na tym, aby Ci pomóc, dlatego każdy wdrażany przez nas sklep otrzymuje bezpłatny, roczny pakiet serwisowy, który zawiera następujące elementy:

Gwarancja poprawnego działania

Oprogramowanie sklepu jest przez nas rozwijane od kilku lat i przeszło surowe testy w wielu środowiskach. Niemniej, jak każde inne, może zawierać błędy, które okazjonalnie mogą spowodować trudności w korzystaniu ze sklepu. Każe otrzymane przez nas zgłoszenie, czy to przez nasz automatyczny system monitoringu, czy też zgłoszone przez system obsługi klienta, trafia od razu do osób odpowiedzialnych za poprawne działanie serwera i oprogramowania. Zdecydowaną większość problemów jesteśmy w stanie usunąć w ciągu maksymalnie godziny od momentu otrzymania zgłoszenia.

Bezpieczny sklep internetowy

W każdym wykonanym przez nas sklepie zwracamy również szczególną uwagę na bezpieczeństwo danych klientów oraz całego sklepu. Wszelkie wrażliwe dane są zapisywane w bezpieczny sposób, gwarantujący dostęp do nich wyłącznie przez osoby upoważnione. Pilnujemy, aby dane były przesyłane zawsze w formie zaszyfrowanej, niedostępnej dla osób postronnych.

Optymalizacja pracy w sklepie

W trakcie prowadzenia biznesu online prawdopodobnie zauważysz, że nieustannie pojawiają się kwestie, które wymagają wprowadzenia pewnych usprawnień. Mogą to być na przykład aktualizacje opisów i cen produktów, bieżąca obsługa klienta czy też ułatwienia w księgowaniu płatności oraz realizowaniu zamówień złożonych przez Twoich klientów.

Bazując na doświadczeniu, które zdobyliśmy przy realizacji dotychczasowych projektów, zaproponujemy Ci szereg usprawnień i działań optymalizacyjnych w Twoim sklepie. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i skupisz się na najistotniejszych dla Twojej firmy kwestiach.

Rozwój i nowe funkcjonalności

Dedykowany sklep internetowy umożliwi Ci dowolne dostosowanie jego wyglądu i funkcjonalności do potrzeb wynikających z potrzeb firmy lub Twoich klientów.

Niezależnie od tego czego aktualnie potrzebujesz - czy chcesz dokonać zmiany prezentacji produktów, czy też zintegrować swój sklep z zewnętrznymi hurtowniami - zlecisz to szybko i wygodnie. .

Opieka pogwarancyjna nad Twoim sklepem

Nieustannie dbamy o to, aby zapewnić opiekę Twojego sklepu na najwyższym, możliwym poziomie. Dlatego też wierzymy, że zostaniesz z nami na dłużej.

Zaciekawiliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami. Chętnie przygotujemy dla Ciebie indywidualny zakres oraz warunki naszej współpracy.