Nawet najlepszy sklep internetowy nie będzie sprzedawać, jeśli nie będzie w nim klientów! Istnieje wiele sposobów, aby Twój sklep stał się widoczny w Internecie.

Widoczność sklepu w wyszukiwarkach

Oprogramowanie sklepu automatycznie generuje przyjazne dla wyszukiwarek tytuły oraz opisy stron. Dzięki temu sklep już na starcie jest odpowiednio zoptymalizowany, co ułatwia jego pozycjonowanie. Podczas wdrożenia sprawdzamy poprawność indeksacji oraz upewniamy się, że wszelkie zauważone nieprawidłowości są niezwłocznie usuwane.

Pozycjonowanie sklepu

We współpracy z zaprzyjaźnioną agencją SEO proponujemy gotowe pakiety usług dla wypromowania Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania Google oraz innych wyszukiwarek. Przy użyciu różnych metod, dotyczących zarówno pozyskiwania linków, jak też tworzenia nowych treści, będziemy osiągać założone rezultaty.

Reklama Adwords oraz Facebook

Google Adwords jest bardzo skutecznym kanałem promocji, dzięki ogromnym możliwościom dostosowania formy i treści reklamy oraz możliwości mierzenia skuteczności. Zobacz naszą ofertę reklamy w Google Adwords.

Reklama w serwisie Facebook pozwala z kolei na precyzyjne dotarcie do wybranej grupy docelowej. Jest to możliwe dzięki temu, że użytkownicy tego serwisu podają bardzo szczegółowe informacje o sobie i swoich zainteresowaniach. Nie będzie to jednak odpowiedni kanał reklamy dla każdego biznesu.

W oparciu o analizę Twojego biznesu i rozwiązania, które wdrożymy w Twoim sklepie, zaproponujemy strategię promocji.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony, gdzie skupiamy się na opiece i serwisie sklepu internetowego.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!