Zależy Ci na zwiększeniu sprzedaży w Twoim sklepie? Jeśli nie będziesz miał klientów, trudno Ci będzie zrealizować swoje plany sprzedażowe. Znamy sposoby na to, aby Twój sklep stał się bardziej widoczny w Internecie.

Widoczność sklepu w wyszukiwarkach

Oprogramowanie sklepu automatycznie generuje przyjazne dla wyszukiwarek tytuły oraz opisy stron. Dzięki temu Twój sklep już na starcie będzie odpowiednio zoptymalizowany, co znacznie ułatwi Ci jego późniejsze pozycjonowanie.

Podczas wdrożenia sprawdzimy także poprawność indeksacji Twojego serwisu w wyszukiwarkach, co powinno być pierwszym krokiem do podjęcia działań pozycjonowania sklepu i uzyskania wysokich pozycji w wynikach wyszukiwań wyszukiwarek, szczególnie w Google.

Pozycjonowanie sklepu

We współpracy z zaprzyjaźnioną agencją SEO proponujemy gotowe pakiety usług dla wypromowania Twojego sklepu internetowego w wynikach wyszukiwania Google i pozostałych wyszukiwarek.

Kampanie reklamowe w sieci Adwords

Google Adwords jest bardzo skutecznym kanałem promocji, dzięki ogromnym możliwościom dostosowania formy i treści reklamy oraz możliwości mierzenia skuteczności przeprowadzonych kampanii.

Zobacz naszą ofertę reklamy w Google Adwords.

Kampanie reklamowe na Facebooku

Reklama w serwisie Facebook umożliwi Ci precyzyjnie dotrzeć do wybranej grupy docelowej wśród Twoich klientów. Jest to możliwe dzięki temu, że korzystający z Facebooka na etapie rejestracji podają szczegółowe informacje o sobie i swoich zainteresowaniach.

Nie jest to jednak odpowiedni kanał reklamy dla każdej firmy. W oparciu o analizę Twojego biznesu zaproponujemy Ci właściwą strategię promocji na Facebooku.

Zaciekawiliśmy Cię?

Skontaktuj się z nami i zapytaj o wycenę kampanii AdWords lub Facebook dla Twojego sklepu.

Zapraszamy także do zapoznania się z ważnym zagadnieniem, jakim jest opieka i serwis sklepu internetowego.