Efektywne korzystanie z serwisu internetowego jest możliwe wyłącznie w przypadku regularnego dbania o poprawność jego działania, aktualizowania jego funkcjonalności oraz zawartości oraz dodawania nowych rozwiązań, mających na celu zdobycie nowych użytkowników lub zatrzymanie obecnych. Aby to umożliwić, niezbędna jest opieka specjalistów nad serwisem w całym okresie jego eksploatacji.

Grafik i programista na godziny

Poniższe pakiety programistyczne przeznaczone są głównie dla posiadaczy oprogramowania, które nie było projektowane lub wdrażane przez MSERWIS. Pozwalają nam na objęcie opieką dowolnego projektu internetowego w zakresie naszych kompetencji. Pakiety pozwalają na obniżenie kosztów użytkowania i rozwoju systemu, jak również skracają znacznie terminy wykonania zleconych zadań. Każdy wykupiony pakiet ważny jest przez 6 miesięcy. Istnieje w każdej chwili możliwość wykupienia dodatkowych pakietów.

Nasi programiści gotowi są podjąć się każdego projektu bazującego na najpopularniejszej obecnie technologii PHP/MySQL. Uruchomią dla Ciebie profesjonalny system CMS, zoptymalizują obecne oprogramowanie i dostosują je do Twoich potrzeb, dokładnie tak jak potrzebujesz. Dzięki temu zaoszczędzisz czas jaki poświęcasz obsłudze swojej strony internetowej, zaś Twoi klienci docenią innowacyjne i intuicyjne rozwiązania jakie im zaoferujesz.

Szacunki wykonania prac

Każde Twoje zapytanie przeanalizujemy i przedstawimy orientacyjną wycenę. Dzięki niej będziesz wiedzieć, ile czasu wymaga dane zlecenie, jak bardzo jest ono skomplikowane oraz w ciągu jakiego czasu będziemy mogli przedstawić Ci wynik naszej pracy.

Cennik godzinowy wykonywanych prac

  Pakiet 1h Pakiet 5h Pakiet 10h Pakiet 20h
Prace programistyczne nad oprogramowaniem
typu Open Source (PHP, MySQL)
Prace programistyczne przy oprogramowaniu
dowolnego typu (PHP, MySQL)
Prace graficzne
Zarządzanie kontem serwera
Doradztwo w zakresie e-biznesu
Tworzenie makiet, dokumentacji, projektów aplikacji
Cena 199 PLN
(244,77 zł z VAT)
895 PLN
(1100,85 zł z VAT)
1690 PLN
(2078,70 zł z VAT)
3180 PLN
(3911,40 zł z VAT)
Stawka godzinowa w pakiecie (netto) 199 PLN 179 PLN 169 PLN 159 PLN

Stawka może ulec obniżeniu w następujących przypadkach:

  • Jeśli utrzymujesz swój serwis na naszych serwerach wirtualnych lub VPS, automatycznie korzystasz z niższych stawek. Zobacz warunki hostingu zarządzanego.
  • Większe jednorazowe zlecenie - minimum 50 godzin.
  • Regularna współpraca - stałe zlecenia przez co najmniej 6 miesięcy.

W przypadku większych bądź cyklicznych zleceń możliwe są różne formy rozliczeń:

  • Przedpłata oraz korzystanie z pakietu godzin w razie potrzeby,
  • Płatność miesięczna z dołu za wykonane prace,
  • Płatność abonamentowa za zapewnienie poprawnej i stabilnej pracy aplikacji na wymaganym poziomie SLA.

Zasady korzystania z pakietów programistycznych

Każdy wykupiony pakiet godzin ważny jest przez 6 miesięcy. Istnieje w każdej chwili możliwość wykupienia dodatkowych pakietów. Czas pracy z pakietu jest rozliczany zawsze według faktycznego czasu poświęconego przez specjalistę na rozwiązanie danego problemu. Minimalny czas, jaki można wykorzystać z pakietu na pojedyncze zlecenie to 1/4 godziny.

Indywidualna wycena dla większych prac

Pakiety programistyczne mogą się okazać nieodpowiednie, jeśli planujesz większy zakres prac, którego wycena jest trudna do jednoznacznego określenia. Jeśli planujesz większą modyfikację serwisu lub wręcz chcesz go stworzyć od nowa, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozpoznamy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązania. W razie potrzeby wykonamy usługę analityczną, która pozwoli na doprecyzowanie szacunków pracochłonności każdego zlecenia.

Nasze realizacje

Wykonujemy zarówno zaawansowane aplikacje internetowe, jak również pomagamy w użytkowaniu popularnych ogólnodostępnych systemów. Tworzymy systemy CMS według indywidualnych potrzeb klienta jak i rozbudowane sklepy do sprzedaży towarów i usług przez Internet. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy prywatne jak i jednostki administracji państwowej. Zobacz nasze realizacje.

Porozmawiajmy o Twoim serwisie internetowym

Aby rozpocząć prace nad swoim serwisem, skontaktuj się z nami i napisz, nad jakim serwisem internetowym chcesz pracować i jakie chcesz osiągnąć cele. Z przyjemnością doradzimy w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zapraszamy!