Efektywne korzystanie z serwisu internetowego jest możliwe wyłącznie w przypadku regularnego dbania o poprawność jego działania, aktualizowania jego funkcjonalności oraz zawartości oraz dodawania nowych rozwiązań, mających na celu zdobycie nowych użytkowników lub zatrzymanie obecnych. Aby to umożliwić, niezbędna jest opieka specjalistów nad serwisem w całym okresie jego życia.

Programista, grafik i analityk - elastycznie na godziny

Nasze pakiety programistyczne pozwalają na objęcie opieką dowolnego projektu internetowego w zakresie naszych kompetencji i specjalizacji. Pakiety pozwalają na obniżenie kosztów użytkowania i rozwoju systemu. Dzięki regularnej współpracy nasi ludzie znają Twój system i szybciej znajdują rozwiązania. Stała współpraca również skraca znacznie terminy wykonania zleconych zadań.

Nasi programiści gotowi są podjąć się każdego projektu bazującego na najpopularniejszej obecnie technologii PHP/MySQL. Dla systemów Open Source specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o Wordpress. Obejmujemy swoją opieką zarówno pojedyncze instalacje blogowe, jak również rozbudowane wdrożenia e-commerce oparte o Wordpress + WooCoomerce. Możemy kompleksowo zająć się aktualizacją, optymalizacją i rozwojem serwisu WWW, zaprojektować i wdrożyć nowy indywidualny szablon graficzny lub zainstalować szablon, jak również skonfigurujemy lub stworzymy wymagane wtyczki.

W przypadku indywidualnie stworzonych aplikacji specjalizujemy się we frameworku Laravel. Możemy stworzyć aplikację od podstaw, jak również przejąć utrzymanie i rozwój już istniejącego i działającego wdrożenia.

W ramach pakietów możesz też korzystać z naszego doradztwa biznesowego lub marketingowego w zakresie rozwoju Twojego produktu lub usługi.

Szacunki wykonania prac

Każde Twoje zapytanie przeanalizujemy i przedstawimy szacunki pracochłonności zlecenia. Dzięki niej będziesz wiedzieć, ile czasu wymaga dane zlecenie, jak bardzo jest ono skomplikowane oraz w ciągu jakiego czasu będziemy mogli przedstawić Ci wynik naszej pracy.

Cennik godzinowy wykonywanych prac

  Pakiet 1h Pakiet 5h Pakiet 20h Pakiet 50h
Prace programistyczne nad oprogramowaniem
typu Open Source
Prace programistyczne przy oprogramowaniu
dedykowanym (indywidualnym)
Prace graficzne
Zarządzanie kontem serwera
Doradztwo w zakresie e-biznesu
Tworzenie makiet, dokumentacji, projektów aplikacji
Optymalizacja stron internetowych pod kątem SEO
Cena pakietu 299 PLN
(367,77 zł z VAT)
1395 PLN
(1715,85 zł z VAT)
wycena indywidualna wycena indywidualna
Stawka godzinowa w pakiecie (netto) 299 PLN 279 PLN wycena indywidualna wycena indywidualna

W przypadku większych bądź cyklicznych zleceń możliwe są różne formy rozliczeń:

  • Przedpłata oraz korzystanie z pakietu godzin w razie potrzeby,
  • Płatność miesięczna z dołu za wykonane prace,
  • Płatność abonamentowa za zapewnienie poprawnej i stabilnej pracy aplikacji na wymaganym poziomie SLA.

Zasady korzystania z pakietów programistycznych

Każdy wykupiony pakiet godzin ważny jest przez 6 miesięcy. Istnieje w każdej chwili możliwość wykupienia dodatkowych pakietów. Czas pracy z pakietu jest rozliczany zawsze według faktycznego czasu poświęconego przez specjalistę na rozwiązanie danego problemu. Minimalny czas, jaki można wykorzystać z pakietu na pojedyncze zlecenie to 1/4 godziny.

Indywidualna wycena dla większych prac

Jeśli planujesz większą modyfikację serwisu lub wręcz chcesz go stworzyć od nowa, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozpoznamy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązania. W razie potrzeby wykonamy usługę analityczną, która pozwoli na doprecyzowanie szacunków pracochłonności każdego zlecenia.

Nasze realizacje

Wykonujemy zarówno zaawansowane aplikacje internetowe, jak również pomagamy w użytkowaniu popularnych ogólnodostępnych systemów. Tworzymy systemy według indywidualnych potrzeb klienta jak i rozbudowane sklepy do sprzedaży towarów i usług przez Internet. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy prywatne jak i jednostki administracji państwowej. Zobacz nasze realizacje.

Porozmawiajmy o Twoim serwisie internetowym

Aby rozpocząć prace nad swoim serwisem, skontaktuj się z nami i napisz, nad jakim serwisem internetowym chcesz pracować i jakie chcesz osiągnąć cele. Z przyjemnością doradzimy w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. Zapraszamy!