Nasze pakiety programistyczne pozwalają na objęcie opieką dowolnego projektu internetowego w zakresie naszych kompetencji i specjalizacji. Pakiety pozwalają na obniżenie kosztów użytkowania i rozwoju systemu. Dzięki regularnej współpracy nasi ludzie znają Twój system i szybciej znajdują rozwiązania. Stała współpraca również skraca znacznie terminy wykonania zleconych zadań.

Programista, grafik i analityk - elastycznie na godziny

Swoją opieką obejmiemy każdy projekt oparty na PHP i MySQL. Dla systemów Open Source specjalizujemy się w rozwiązaniach opartych o WordPress. Obejmujemy swoją opieką zarówno pojedyncze instalacje blogowe, jak również rozbudowane wdrożenia e-commerce oparte o WordPress + WooCoomerce.

Jakie usługi możemy dla Ciebie wykonać?

Nasi programiści zajmą się kompleksowo aktualizacją, optymalizacją i rozwojem serwisu WWW, zaprojektować i wdrożyć nowy indywidualny szablon graficzny lub zainstalować szablon, jak również skonfigurujemy lub stworzymy wymagane wtyczki.

aktualizacja serwisu
optymalizacja i rozwój serwisu WWW
zaprojektowanie i wdrożenie indywidualnego szablonu graficznego
skonfigurowanie lub stworzenie wtyczek

W przypadku indywidualnie stworzonych aplikacji specjalizujemy się we frameworku Laravel. Możemy stworzyć aplikację od podstaw, jak również przejąć utrzymanie i rozwój już istniejącego i działającego projektu.

W ramach pakietów możesz też korzystać z naszego doradztwa biznesowego i marketingowego w zakresie rozwoju Twojego produktu, czy usługi.

W przypadku większych bądź cyklicznych zleceń możliwe są różne formy rozliczeń:

  • Przedpłata oraz korzystanie z pakietu godzin w razie potrzeby,
  • Płatność miesięczna z dołu za wykonane prace,
  • Płatność abonamentowa za zapewnienie poprawnej i stabilnej pracy aplikacji na wymaganym poziomie SLA.

Indywidualna wycena dla dużych projektów

Jeśli planujesz większą modyfikację serwisu lub wręcz chcesz go stworzyć od nowa, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozpoznamy Twoje potrzeby i wybierzemy najlepsze rozwiązania. W razie potrzeby wykonamy usługę analityczną, która pozwoli na doprecyzowanie szacunków pracochłonności każdego zlecenia.

Nasze realizacje stron www i sklepów internetowych