Kompleksowa naprawa WordPressa

Czy doświadczyłeś sytuacji, gdzie naprawa WordPress jest konieczna z powodu ataku lub własnej bezczynności? Czy Twój dostawca hostingu przedstawił Ci komunikat o zablokowaniu strony www z powodu niewłaściwych zabezpieczeń? Czy doznałeś błędów WordPressa lub błędów połączenia z bazą danych? Czy otrzymałeś powiadomienia o złośliwym oprogramowaniu (malware)? A może zauważyłeś, że z Twojej domeny wysyłany jest spam, który wykorzystuje luki w bezpieczeństwie Twojego CMS?

Skontaktuj się z naszymi ekspertami, którzy profesjonalnie naprawią błędy i zapewnią, że strona www i jej panel administracyjny będą działały bez problemów, co jest kluczowe dla Twoich biznesowych działań marketingowych.

Skorzystaj z pakietu 3w1 - usuwanie wirusów, aktualizacja, konserwacja WordPressa

kompleksowa naprawa wp

W ramach naszej usługi wykonamy dla Ciebie:

 • Wprowadzimy limit dostępu zewnętrznego (z internetu) na czas trwania prac, aby ograniczyć ryzyko dalszego działania złośliwego oprogramowania.
 • Zmienimy hasła dostępu w panelu hostingowym, do bazy MySQL oraz dla kont administratorów WordPress.
 • Wyeliminujemy lub zablokujemy użytkowników z nieuprawnionym dostępem.
 • W celu naprawy błędów WordPressa, przeskanujemy wszystkie pliki w poszukiwaniu wirusów, następnie zdecydujemy o ich usunięciu lub dezynfekcji. W razie potrzeby wyczyścimy cache.
 • Sprawdzimy konfigurację plików: htaccess oraz wp-config.php.
 • Zaktualizujemy Twoją wersję WordPressa, do domyślnej najnowszej wersji.
 • Dostosujemy motyw graficzny, do najnowszej wersji, jeśli jest możliwa w ramach posiadanej licencji, sprawdzając jego kompatybilność z obecnymi wtyczkami.
 • Wykonamy przegląd używanych wtyczek i innych elementów. Zainstalujemy ich aktualizacje lub zaproponujemy usunięcie, jeśli stwierdzimy, że dalsze wykorzystanie wybranych wtyczek będzie ryzykowne.
 • W razie potrzeby, skorzystamy z kopii zapasowej (backupu) Twojej strony www.
 • Dostarczymy raport z wykonanych prac.

Po zakończeniu naszych prac otrzymasz zestaw zaleceń, które powinny zostać zrealizowane w określonym przez nas czasie. Mogą one obejmować kwestie takie jak zmiana szablonu graficznego, przegląd uprawnień dodatkowych użytkowników, czy zmiana haseł dostępowych do określonych usług. Pamiętaj, że skuteczność rozwiązania problemu może zależeć od realizacji tych zaleceń.

Usługa nie obejmuje dodatkowych prac, które mogą być zlecone w ramach hostingu zarządzanego lub optymalizacji WordPressa. Chodzi m.in. o poprawę szybkości strony, naprawę błędów wtyczek, aktualizację wersji PHP lub znalezienie alternatyw dla usuniętych rozszerzeń.

Co daje kompleksowa naprawa WordPressa?

Usunięcie wirusów z WordPressa

 • Pomaga w ochronie Twoich danych. Złośliwe oprogramowanie (malware) może naruszyć bezpieczeństwo Twojej strony, co prowadzi do utraty lub kradzieży poufnych informacji.
 • Może poprawić wydajność strony, ponieważ wirusy mogą ją spowalniać.
 • Pomaga zapewnić ciągłość działania strony, ponieważ malware powoduje awarie strony.
 • Zainfekowana złośliwym oprogramowaniem witryna, może zostać oznaczona jako niebezpieczna przez przeglądarki internetowe, co może zaszkodzić reputacji Twojej firmy. Usunięcie wirusów pomaga uniknąć takich sytuacji.

Aktualizacja WordPressa

 • Pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa Twojej strony, ponieważ każda nowa wersja oprogramowania zawiera poprawki bezpieczeństwa.
 • Często wprowadza nowe funkcje, które mogą poprawić wygląd i funkcjonalność Twojej strony.
 • Utrzymuje kompatybilność z najnowszymi wersjami wtyczek.
 • Może poprawić wydajność Twojej strony, gdyż nowe wersje WordPressa często zawierają ulepszenia.

Konserwacja WordPressa

 • Zapewnia, że Twoja strona będzie działać poprawnie i bez przerw.
 • Pozwala na wykrycie i rozwiązywanie problemów, zanim staną się one poważne.
 • Może obejmować modernizację wtyczek i motywów, co pomaga w utrzymaniu bezpieczeństwa i funkcjonalności Twojej strony.

Gwarantujemy Ci trwałe rozwiązanie problemu

Jeżeli w ciągu 3 miesięcy od zakończenia naszych prac, stwierdzisz, że strona nie działa poprawnie lub pojawi się błąd serwera w wyniku ponownej infekcji, lub włamania, to podejmiemy działania naprawcze i czyszczenia bez żadnych dodatkowych kosztów. Okres gwarancji liczy się od momentu zakończenia ostatnich prac. Aby skorzystać z gwarancji, konieczne jest przestrzeganie zaleceń, które Ci przekażemy, oraz unikanie narażania strony na ryzyko, na przykład poprzez instalowanie niezaufanych komponentów czy udzielanie dostępu niepowołanym osobom.

Oferujemy również możliwość przedłużenia gwarancji lub objęcia Twojego oprogramowania naszą stałą opieką w ramach usługi WPSiteSupport.

Koszt i warunki skorzystania z usługi naprawy WordPressa

Cena usługi 499 zł netto (613,77 zł z VAT).

Nasza usługa musi być zastosowana dla wszystkich instalacji WordPress na danym koncie hostingowym. Na przykład, jeśli na jednym koncie masz 3 instalacje WordPress, musisz zamówić usługę dla wszystkich, ponieważ jedna niewłaściwie zabezpieczona instalacja może stanowić zagrożenie dla pozostałych. Przy zamówieniu usługi dla co najmniej 3 instalacji, otrzymasz rabat 100 zł netto na każdą z nich. Jeżeli jednak nie korzystasz ze wszystkich (na przykład, używasz tylko jednej strony), możemy wyłączyć i usunąć pozostałe bez dodatkowych kosztów.

Kompletne warunki realizacji usługi wraz ze szczegółowym opisem znajdziesz na stronie: specyfikacja naprawa WordPressa.

Skorzystaj z rozszerzonej gwarancji dla Twojej witryny

Zdobądź długotrwały spokój ducha i pewność, że Twoja strona będzie zabezpieczona, niezależnie od przyszłych wydarzeń. Oferujemy opcję rozszerzenia gwarancji i utrzymania jej przez dodatkowy rok. W ramach rozszerzonej gwarancji, co kwartał, sprawdzimy stan bezpieczeństwa Twojej strony i przeprowadzimy wszelkie niezbędne aktualizacje.

Usługa rozszerzonej gwarancji jest dostępna wyłącznie dla oprogramowania na serwerze w MSERWIS.pl, w cenie 499 zł netto (613,77 zł z VAT) dla pojedynczej instalacji WordPress.

Pełna opieka WordPress

Potrzebujesz pełnego wsparcia dla swojej witryny? Skorzystaj z naszego pakietu usług WPSiteSupport, który powstał z myślą o właścicielach stron, chcących skupić się na prowadzeniu swojego biznesu i przestać zajmować się z problemami związanymi z firmowym serwisem www. Dzięki WPSiteSupport zapewnisz sobie spokój i stabilność działania Twojej strony www oraz będziesz mógł skupić się na tym, co najważniejsze — rozwijaniu biznesu.

Zamów usługę naprawa WordPressa

Skontaktuj się z nami, przekaż nam informację o problemie i podaj adres zainfekowanej strony.

Zgłoszenie naprawy serwisu WordPress

Dane potrzebne do dostępu do serwera na którym znajduje się zgłaszany serwis. Jeśli masz serwer w MSERWIS.pl podaj tylko login konta.
Sprawdź poprawność adresu e-mail. Na ten adres będziemy wysyłać wszystkie wiadomości kontaktowe.