Co to jest BoxTrapper?

BoxTrapper to system weryfikacji pozwalający na uniknięcie spamu. Kiedy ktoś po raz pierwszy wyśle nam mail BoxTrapper wysyła mu wiadomość weryfikacyjną. Jeśli dana osoba odpowie na tą wiadomość zostaje dodana do listy dozwolonych nadawców i wszystkie kolejne maile są akceptowane.

Co to jest kolejka?

Kolejka BoxTrapper'a przetrzymuje wszystkie niezweryfikowane wiadomości. Możesz tu usunąć niechciane z nich lub odebrać je dodając nadawcę do listy zaakceptowanych. Jeśli oczekiwany przez Ciebie mail nie dociera prawdopodobnie jest w kolejce oczekujących.

Co to jest lista zaakceptowanych?

Lista użytkowników którzy mogą do nas napisać.

Co to jest lista odrzuconych?

Lista adresów email które są odrzucane.

Co to jest lista ignorowanych?

Lista ignorowanych to lista adresów email od których wiadomości nie bedą dostarczane a ich nadawcy nie zostaną powiadomieni o tym fakcie.

Co to jest wiadomość potwierdzająca?

Wiadomość potwierdzająca jest wysyłana do każdego kto napisze do Ciebie i nie jest na żadnej z Twoich list (dozwolone, zablokowane, ignorowane). Wiadomość ta zawiera polecenie by odpisać na daną weryfikującą wiadomość. Jest ona oczywiście generowana automatycznie, możesz edytować jej treść aby dopasować ją do swoich potrzeb.

Czym są logi?

BoxTrapper zapisuje wszystkie wiadomości które przechodzą przez Twoje konto w określonym dniu. Pokazują czy dany mail został doręczony, odrzucony czy czeka w kolejce.