Akceptowane formy płatności:

  • przelew bankowy - najpopularniejsza i wygodna metoda dokonania płatności, wpłata bezpośrednio na nasze konto,
  • PayU - serwis PayU umożliwia wpłatę kartą płatniczą lub przelewami on-line - szybka i wygodna metoda płatności.

Informacja dla wpłacających przelewem. Rejestracja będzie dokonana po wpływie środków na wskazane przez nas konto, który to moment jest zazwyczaj różny od momentu daty wpłaty. Zalecamy dokonanie przelewu w dowolnym banku, wówczas pieniądze docierają następnego dnia roboczego po dacie złożenia zlecenia. Wpłaty można również dokonać na poczcie, w takim przypadku jednak może upłynąć kilka dni zanim należność dotrze na konto.

Wpłata na konto bankowe

DOMENY.TV MSERWIS Sp. z o.o.
ul. Stacyjna 1/63
53-613 Wrocław

72 1140 2004 0000 3002 7729 5877
mBank S.A.

W formularzu przelewu należy wpisać pełny 26-cyfrowy numer konta, bez spacji i bez kresek. W przypadku dokonywania wpłaty w okienku pocztowym należy wypełnić czerwony druk wpłaty na konto bankowe. Pierwsze dwie cyfry to liczby kontrolne, nie należy ich pomijać, wpisać je należy w zacienionych polach oznaczonych l.k. (liczba kontrolna) pod nazwą odbiorcy. Pozostałe cyfry konta bez kresek w polu nr rachunku (przykładowy druk wpłaty).

W polu tytułem przelewu prosimy wpisać nazwę zamawianej usługi (np. serwer ECO jkowalski) lub numer faktury proforma. Wpisanie wyłącznie "serwer" lub "abonament za hosting" nie wystarczy do jednoznacznego zidentyfikowania wpłaty! Można opłacać kilka zamówień w ramach jednego przelewu, wystarczy wówczas zsumować kwoty.

Wpłata karta płatniczą oraz przelew online

W pole powyżej prosimy wpisać identyfikator usługi lub nr proformy, za które jest dokonywana płatność, bez polskich znaków. Wpłaty są procesowane w godzinach otwarcia naszego biura. Jeśli posiadasz link do bezpośredniej płatności za serwer lub certyfikat SSL, użyj go zamiast tego formularza, aby automatycznie aktywować usługę o dowolnej porze dnia.