Projektowanie infrastruktury

Posiadamy doświadczenie w projektowaniu infrastruktury wieloserwerowej, dzięki czemu możemy zaproponować naszym klientom optymalne rozwiązania do obsługi niemalże każdego rodzaju usług w Internecie.

Jeśli potrzebujesz najwyższej wydajności i dostępności, zaprojektujemy infrastrukturę tak, aby była rozproszona geograficzne oraz była w stanie obsłużyć maksymalnie duże potoki użytkowników. Sezonowe wahania ruchu to nie problem - infrastruktura może być skalowalna, dzięki czemu oszczędzasz koszty.

Dodatkowo dobierzemy systemy operacyjne i optymalne oprogramowanie serwerowe. Możemy również uruchomić dedykowane serwery pocztowe z wygodnymi panelami administracyjnymi, do użytkowania przez duże firmy i organizacje.

Zarządzanie Twoimi serwerami

Chcesz mieć pewność, że Twoja infrastruktura będzie działała stabilnie i bezpiecznie, skorzystaj z naszej opieki administratorskiej. Usługa w formie abonamentu zawiera następujące elementy:

  • automatyczne monitorowanie 24h stanu usług uruchomionych na serwerze (serwer WWW, serwer poczty, serwer FTP, inne według indywidualnych potrzeb klienta),
  • aktualizacje oprogramowania serwerowego,
  • monitoring ruchu na serwerze, filtrowanie niepożądanego ruchu,
  • analiza obciążenia serwera i przygotowywanie zaleceń optymalizacyjnych,
  • dostęp do panelu zgłoszeń, gdzie uzyskasz odpowiedzi na pytania związane z serwerem bezpośrednio od administratorów,
  • a także dowolne inne usługi administratorskie, według Twoich potrzeb.

Opłata miesięczna: od 299 zł netto.

Zobacz również usługę zarządzania, dostępną dla każdego serwera VPS.

Porozmawiaj z nami o zarządzaniu serwerami

Aby dowiedzieć się więcej i zamówić usługę, skontaktuj się z nami. Zapraszamy!