Poniższe rozwiązania proponujemy głównie sklepom, obsługującym większe ilości transakcji. Dla mniejszych mogą się stać natomiast źródłem dużej przewagi konkurencyjnej.

Dla każdej z branż oraz wybranego modelu biznesowego nasze rekomendacje będą różne. Z przyjemnością z Tobą o tym porozmawiamy i opracujemy rekomendacje pod kątem Twojego biznesu. Zapraszamy do traktowania poniższej listy jako sugestii, co możesz wdrożyć lub usprawnić w istniejącym już sklepie internetowym.

Jakie rozwiązania proponujemy?

  • Moduł księgowy umożliwi Ci na generowanie faktur VAT bezpośrednio z systemu sklepu. Dzięki możliwości tworzenia zestawień sprzedaży wygodnie podsumujesz przychód ze sprzedaży oraz wyeksportujesz te informacje do zewnętrznego systemu księgowego. Dostosujemy go do stawek VAT i rynków, na których działasz.
  • Moduł bankowy zintegruje Twój sklep z firmowym kontem bankowym, co umożliwi automatyczne księgowanie płatności, dokonanych przez Twoich klientów, jak i zamówień gotowych do realizacji. Integrujemy systemy sklepu z kontami większości banków, które oferują dostęp do bankowości internetowej.
  • Program lojalnościowy, dostosowany do Twojej branży i Twojego sklepu. Ustalimy wspólnie kryteria przyznawania nagród lub innych przywilejów, tak aby uzyskać jak największą lojalność klientów, w ramach z góry zdefiniowanego budżetu marketingowego.
  • System obsługi klienta umożliwi Ci sprawną obsługę klientów oraz możliwość szybszego odpowiadania na ich zapytania. Ułatwi to Tobie i Twoim pracownikom sprzedaż oraz obsługę posprzedażową, wykorzystując dostęp do historii rozmów z klientami.
  • Indywidualny czat między klientem a sprzedawcą pozwoli na szybkie udzielenie odpowiedzi na pytania klientów, zwiększając tym samym szansę na dokonanie przez nich zakupu w Twoim sklepie. Obecnie oczekiwania klientów względem sklepów są coraz większe. Dziś nie każdy ma czas na to, by czekać na odpowiedź wysłaną poprzez e-mail. Nie każdy również decyduje się na to, by zadzwonić do sklepu i zapytać o produkt czy usługę. Indywidualny czat to najprostszy i najszybszy sposób na kontakt z klientem. Jest obecnie szeroko wykorzystywany przez sklepy internetowe. Wg badań przeprowadzonych przez EConsultancy 73% klientów preferuje czat i uznaje tę formę komunikacji jako najbardziej satysfakcjonującą drogę komunikacji w e-commerce
  • Multipanel umożliwi Ci sprawne zarządzanie wieloma sklepami internetowymi, z poziomu jednego panelu administracyjnego. Przykładowo, jeśli chcesz otworzyć dedykowany sklep internetowy dla danej marki czy rodzaju produktów, nie musi to oznaczać Twojej zwiększonej pracy, związanej z jego przygotowaniem i obsługą. Ten sam produkt możesz oferować jednocześnie w wielu różnych sklepach, a pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym synchronizować stany magazynowe. Podobne ułatwienie otrzymasz także w zakresie obsługi Twoich klientów, niezależnie od tego w którym ze sklepów dokonali zakupu.
  • Obsługa wielu języków da Ci możliwość zaprezentowania oferty sklepu na zagranicznych rynkach, w języku danego kraju, na oddzielnych domenach narodowych. Opisy produktów opracowujesz w panelu sklepu, a umieszczenie w systemie ich tłumaczeń jest naprawdę proste. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w zleceniu tłumaczenia opisów produktów, chętnie Ci w tym pomożemy.

Zastanawiasz się nad tym, które z tych rozwiązań wprowadzić w swoim sklepie?

Skontaktuj się z nami, a z przyjemnością Ci pomożemy

Przeczytaj także artykuł na temat metod pozycjonowania i reklamy w sklepie internetowym.