Poniższe rozwiązania skierowane są głównie do większych sklepów, obsługujących większe ilości transakcji. Dla mniejszych sklepów mogą one stać się źródłem dużej przewagi konkurencyjnej. Zapraszamy do traktowania poniższej listy jako sugestii, co można wdrożyć lub usprawnić w już istniejącym sklepie internetowym. Oczywiście w zależności od branży oraz wybranego modelu biznesowego nasze rekomendacje będą różne. Chętnie przygotujemy je również dla Ciebie.

Rozwiązania wspomagające sprzedaż

  • Moduł księgowy pozwala na generowanie faktur VAT bezpośrednio w systemie sklepu. Istnieje również możliwość generowania zestawień sprzedaży jak również eksportu danych do zewnętrznego systemu księgowego.
  • Moduł bankowy pozwoli zintegrować sklep z Twoim kontem bankowym. Umożliwi automatyczne księgowanie płatności zleconych przez klientów oraz kierowanie zamówień do realizacji. Jesteśmy w stanie zintegrować konto w większości banków oferujących dostęp do konta przez Internet.
  • Program lojalnościowy, dostosowany do Twojej branży i Twojego sklepu. Ustalimy wspólnie kryteria przyznawania nagród lub innych przywilejów, tak aby uzyskać jak największą lojalność klientów w ramach z góry zdefiniowanego budżetu marketingowego na ten cel.
  • System obsługi klienta, który w przypadku dużej ilości i częstotliwości kontaktów między klientami a sklepem umożliwi szybkie i sprawne odpowiadanie na wszelkie zapytania. Dostępna historia wszystkich rozmów z klientem oraz przydzielanie zadań dla pracowników obsługi klientów w miarę ich obciążenia pracą.
  • Indywidualny czat między klientem a sprzedawcą, który pozwoli na szybkie udzielenie odpowiedzi na pytanie klienta oraz znacznie zwiększy szansę na dokonanie zakupu przez niego. Nie każdy ma czas na oczekiwanie na odpowiedź przez e-mail, nie każdy ma ochotę dzwonić. Ten sposób kontaktu z klientem jest najprostszy i najszybszy i coraz chętniej wykorzystywany zarówno przez sklepy jak i ich klientów.
  • Multipanel, który pozwala zarządzać wieloma różnymi sklepami internetowymi z poziomu jednego panelu administracyjnego. Jeśli chcesz otworzyć dedykowany sklep internetowy dla danej marki, dla danego rodzaju produktów, nie musi to oznaczać zwiększonej pracy związanej z jego przygotowaniem i obsługą. Ten sam produkt możesz oferować jednocześnie w wielu różnych sklepach, na żywo synchronizować stany magazynowe między nimi, a także obsługiwać klientów w taki sam sposób, niezależnie od tego gdzie dokonali zakupu.
  • Obsługa wielu języków, co da możliwość zdobywania wielu rynków. Twój sklep może działać jednocześnie pod wieloma różnymi domenami, z których każda prezentuje ofertę przeznaczoną na dany rynek w jego lokalnym języku. Opisy produktów możesz nadal opracowywać w swoim panelu sklepu i wygodnie dodawać kolejne tłumaczenia. Potrzebujesz uruchomić sklep na nowym rynku? Pobierz zbiorczo wszystkie tłumaczenia, zleć opracowanie ich w innym języku i umieść w systemie sklepu. To może być naprawdę proste.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony, gdzie opisujemy metody pozycjonowania i reklamy w sklepie internetowym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!