Poniższe rozwiązania proponujemy głównie sklepom, obsługującym większe ilości transakcji. Dla mniejszych mogą się stać natomiast źródłem dużej przewagi konkurencyjnej.

Dla każdej z branż oraz wybranego modelu biznesowego nasze rekomendacje będą różne. Z przyjemnością z Tobą o tym porozmawiamy i opracujemy rekomendacje pod kątem Twojego biznesu. Zapraszamy do traktowania poniższej listy jako sugestii, co możesz wdrożyć lub usprawnić w istniejącym już sklepie internetowym.

Program lojalnościowy

Dostosowany do Twojej branży i Twojego sklepu. W ramach ustalonego budżetu marketingowego wspólnie ustalimy kryteria przyznawania nagród lub innych przywilejów, tak aby uzyskać jak największą lojalność klientów.

Obsługa wielu języków

Umożliwi Ci zaprezentowanie oferty sklepu na zagranicznych rynkach, w języku danego kraju, na oddzielnych domenach narodowych. Opisy produktów opracujesz w panelu sklepu, a umieszczenie w systemie ich tłumaczeń jest naprawdę proste. Jeśli będziesz potrzebować pomocy w zleceniu tłumaczenia opisów produktów, chętnie Ci w tym pomożemy.

Moduł bankowy

Zintegrujemy Twój sklep z firmowym kontem bankowym, co umożliwi automatyczne księgowanie płatności, dokonanych przez Twoich klientów, jak i zamówień gotowych do realizacji. Integrujemy systemy sklepu z kontami większości banków, które oferują dostęp do bankowości internetowej.

Indywidualny czat między klientem a sprzedawcą

Pozwoli na szybkie udzielenie odpowiedzi na pytania klientów, zwiększając tym samym szansę na dokonanie przez nich zakupu w Twoim sklepie. Obecnie oczekiwania klientów względem sklepów są coraz większe. Dziś nie każdy ma czas na to, by czekać na odpowiedź wysłaną poprzez e-mail. Nie każdy również decyduje się na to, by zadzwonić do sklepu i zapytać o produkt czy usługę. Indywidualny czat to najprostszy i najszybszy sposób na kontakt z klientem. Obecnie jest szeroko wykorzystywany przez sklepy internetowe.

Moduł księgowy

Umożliwi Ci generowanie faktur VAT bezpośrednio z systemu sklepu. Dzięki utworzonym zestawieniom sprzedaży łatwo podsumujesz przychód ze sprzedaży oraz wyeksportujesz dane do zewnętrznego systemu księgowego. Moduł księgowy dostosujemy do stawek VAT i rynków, na których działasz.

Multipanel

Zarządzaj wieloma sklepami internetowymi z poziomu jednego panelu administracyjnego. Przykładowo, jeśli chcesz otworzyć dedykowany sklep internetowy dla danej marki czy rodzaju produktów, nie musi to oznaczać Twojej zwiększonej pracy, związanej z jego przygotowaniem i obsługą. Ten sam produkt możesz oferować jednocześnie w wielu różnych sklepach, a pomiędzy nimi w czasie rzeczywistym synchronizować stany magazynowe. Podobne ułatwienie otrzymasz także w zakresie obsługi Twoich klientów, niezależnie od tego, w którym ze sklepów dokonali zakupu.