Dzisiaj jest idealny moment, żeby zacytować znane prawdopodobnie każdemu słowa Andrzeja Rosiewicza: “dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień”! Kochani, stało się. Firma MSERWIS.pl obchodzi w październiku swój 20-ty jubileusz.

Z tej okazji chcieliśmy pochwalić się wspólnymi osiągnięciami oraz zorganizowaliśmy specjalną 2-miesięczną promocję, jakiej jeszcze do tej pory nie było! Tym razem zwiększamy oprocentowanie programu partnerskiego, żeby dać wam okazję zarobić jeszcze więcej niż dotychczas. 

Dziękujemy, że z nami jesteście!

W październiku stuknęło nam równe 20 lat. Nie osiągnęlibyśmy tego bez Was, waszego wsparcia i zaangażowania. W imieniu całego zespołu MSERWIS.pl i Domeny.tv dziękujemy, że z nami jesteście. Jednocześnie mamy nadzieję, że przeczytacie podobny wpis na naszym blogu za kolejne 20 lat. 

W MSERWIS.pl i Domeny.tv pomogliśmy już tysiącom firm w tworzeniu ich kompleksowej obecności w Internecie, na różnych rynkach. Zbudowaliśmy setki stron internetowych. Jako jedni z nielicznych w Polsce oferujemy konfiguratory produktów oraz wynajęcie naszych programistów na godziny. Stworzyliśmy dla Was przejrzysty i zoptymalizowany panel administracyjny domen oraz aplikację mobilną na wzór panelu. Dodatkowo wszystkie zainteresowane osoby posiadające nasz hosting mogą otrzymać od nas w prezencie autorski kurs WordPressa, dzięki któremu samodzielnie utworzą własną, profesjonalnie wyglądającą stronę internetową. 

Stale zapewniamy Wam najwydajniejsze podzespoły serwerowe oraz rozbudowane i aktualne oprogramowanie do zarządzania serwerem, a to przekłada się na wysoką wydajność, stabilność oraz bezpieczeństwo waszych stron internetowych. Prawdopodobnie jako jedyny serwis w Polsce, posiadamy największy wybór domen możliwych do rejestracji – 1 153 dostępnych rozszerzeń z całego świata. Tak rozległa oferta wynika m.in. z wieloma zawartymi partnerstwami na świecie czy też oferowania usługi Trustee dla domen narodowych. Jesteśmy także otwarci na wszystkie nowe rozszerzenia. Podpisaliśmy bezpośrednią akredytację z wieloma rejestrami domen, a w tym jako jedyni w Polsce podpisaliśmy umowę z estońskim rejestrem. Jako nieliczni na rynku posiadamy program resellerski z własnym, stale aktualizowanym API oraz ponad 150 aktywnych resellerów. 

Swoją wiedzą już dwukrotnie dzieliliśmy się w największym polskim poradniku e-biznesowym – Biblii e-biznesu, oraz na licznych konferencjach marketingowych, m.in. “Marketing Tu i Teraz” czy autorskich warsztatach z WordPressa.

Przez te wszystkie lata odnotowaliśmy łącznie 232 000 zamówień na domeny internetowe, 16 100 zamówień na certyfikaty SSL oraz 8 640 zamówień na hosting. Z tego blisko 100 000 domen jest aktywnych. 

mserwis polecają nas portfolio
Źródło: https://www.mserwis.pl/certyfikaty-ssl/klienci Lista firm, które skorzystały z usług MSERWIS i dokonały zakupu certyfikatu SSL. 

Pierwsza zarejestrowana domena pojawiła się u nas w październiku 2002 roku, zaś pierwsze zamówienie na hosting PRO złożył klient w marcu 2005 roku i jest on z nami do dzisiaj. 

Najstarsza obecnie obsługiwana przez nas domena pochodzi z 1995 roku, która jednocześnie została do nas przetransferowana.

Z naszego cennika hurtowego korzysta łącznie 479 osób. Cennik hurtowy daje Wam możliwość rejestracji domen po niższych cenach – wystarczy, że będziecie posiadali u nas minimum 20 dowolnych domen. 

Do naszego newslettera zapisanych jest blisko 21 200 użytkowników. Dołączcie do tego licznego grona osób, jeśli chcielibyście być na bieżąco z m.in. z naszymi promocjami. W prezencie otrzymacie utworzony przez nas największy w Polsce (94 stronicowy), darmowy poradnik o domenach – Domenownik.

Nasze usługi zostały polecone w naszym programie partnerskim 2 234 razy.

Dołączcie do szczęśliwego grona zarabiających osób!👉 https://www.domeny.tv/partner/zgloszenie

Zwiększyliśmy oprocentowanie programu partnerskiego w Domeny.tv i MSERWIS.pl

Program partnerski w Domeny.tv i MSERWIS.pl polega na polecaniu naszych usług odbiorcom waszych stron internetowych, np. przy pomocy wygenerowanego na naszej stronie baneru reklamowego czy widgetu wyszukiwarki domen. Gdy polecona przez was osoba kupi przynajmniej jedną z naszych usług, Wy zarobicie! 

Z okazji 20 urodzin firmy postanowiliśmy czasowo zwiększyć oprocentowanie programu partnerskiego. Od 24.10.2022 roku do 23.12.2022 roku lub do momentu wyczerpania puli poleconych usług (zgodnie z regulaminem Programu Partnerskiego) wszystkie osoby, które skutecznie polecą nasze usługi, zarobią jeszcze więcej. To znaczy, że zapłacimy:

  • o 5 punktów procentowych więcej od rejestracji nazwy domenowej lub pakietu nazwy domenowej wraz z usługą dodatkową (certyfikat SSL, IDProtect itp.) dokonanych przez poleconego klienta. Wartość oprocentowania zwiększy się z 10% do 15%.
  • o 10 punktów procentowych więcej od wartości certyfikatu SSL zamówionego w panelu administracyjnym przez poleconego klienta. Wartość oprocentowania zwiększy się z 10% do 20%.
  • o 15 punktów procentowych więcej od wartości dowolnego hostingu zakupionego przez poleconego klienta.

Jeśli zgłosiliście już wcześniej swoje strony, wyższe oprocentowanie programu partnerskiego będzie dla nich działać automatycznie.

W trakcie trwania promocji obowiązywać będzie regulamin promocji Programu Partnerskiego: https://promocja.mserwis.pl/regulamin-promocji-programu-partnerskiego/

Jak zgłosić stronę do programu partnerskiego? 

Proces zgłaszania strony do programu partnerskiego jest bardzo prosty i zamyka się w 5 krokach:

  1. Jeśli jeszcze nie macie konta w naszym serwisie, załóżcie je.
  2. Zalogujcie się do panelu administracyjnego i z zakładki “Współpraca” wybierzcie “Program partnerski – strony”.
  3. Zapoznajcie się z regulaminem programu partnerskiego i wyraźcie chęć przystąpienia do programu.
  4. Kliknijcie przycisk “Dodaj” i zgłoście nową stronę do programu partnerskiego. 
  5. Wybierzcie dogodną dla siebie formę reklamy i umieścicie ją na stronie. 

Do programu partnerskiego możecie zgłosić nieograniczoną liczbę stron internetowych, jednak wcześniej będą one weryfikowane przez naszych administratorów. Zabronione jest umieszczanie kodów HTML zgodnie z punktami 21 i 22 naszego regulaminu programu partnerskiego

Jakie są warunki programu partnerskiego? 

W przypadku serwisu Domeny.tv polecona przez was osoba musi zarejestrować nowe konto w serwisie Domeny.tv w ciągu 30 dni od momentu przekierowania. Następnie będziecie otrzymywać prowizję za każdy zakup usług z konta poleconego przez Was klienta przez okres 2 lat. 

W przypadku serwisu MSERWIS.pl warunkiem otrzymania przez was prowizji jest zakup usługi certyfikatu SSL lub hostingu przez osobę poleconą. Wystarczy, że dokona tego w ciągu 30 dni od momentu przekierowania.

Jakie formy reklamy można zastosować?

Będąc członkiem naszego programu partnerskiego, możecie skorzystać z kilku wygodnych form reklam, które umieścicie na waszych stronach internetowych:

1. Link tekstowy, możliwy do umieszczenia w dowolnym miejscu na stronie WWW, blogu lub w serwisach społecznościowych. Można go zintegrować z opisem oferty domen, zapewniając dyskretne przekierowanie klienta wraz z kodem polecającego partnera.

lin a href

2. Wstawienie wyszukiwarki domen w swoim serwisie, klient po wpisaniu nazwy domeny zostanie przekierowany na nasze strony. Dajemy możliwość samodzielnego skonfigurowania rozmiaru wyszukiwarki. Ponadto zapewniamy i udostępniamy dedykowany widget pod WordPressa.

3. Zastosowanie jednego z wielu bannerów, które będą przekierowywać ruch na naszą stronę. Reklamy tekstowe i graficzne dostępne są w zakładce Kody HTML.

Dostępne formy reklam i ich wizualizacje znajdziecie na stronie programu partnerskiego w zakładce Kody HTML – https://www.domeny.tv/partner/kody 

Jak wypłacić środki zgromadzone w programie partnerskim?

W celu wypłacenia zgromadzonych środków wystarczy, że uzbieracie minimum 20 zł. Od tego momentu będziecie mogli gospodarować swoimi środkami. Możecie je przeznaczyć na błyskawiczne dokonanie zakupów w naszym serwisie (opcja dostępna jest dla wszystkich – bez konieczności wypełniania dokumentów ani wymogu prowadzenia działalności gospodarczej) lub wypłacić je na wasz rachunek bankowy po przesłaniu nam faktury.

Macie pytania, coś jest dla was niejasne i potrzebujecie naszej pomocy z zakresu funkcjonowania programu partnerskiego? Skontaktujcie się z nami, chętnie pomożemy! 

Zapisz się na powiadomienia o nowych artykułach

i odbierz link do unikatowej oferty


* Wypełniając formularz wyrażam zgodę na przesłanie na mój adres e-mail powiadomień ze strony „www.mserwis.pl/blog”. Szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej polityce prywatności: https://www.domeny.tv/polityka-prywatnosci

Już od kilku lat zajmuję się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych w MSERWIS.pl i Domeny.tv. Jestem odpowiedzialny za promowanie usług, produktów i oprogramowań mojej firmy. Aby jak najlepiej zrozumieć ich funkcje i zalety współpracuję z zespołem programistów i Biurem Obsługi Klienta. Wykorzystuję różnorodne taktyki i kanały marketingowe, żeby dotrzeć do potencjalnych klientów i przekonać ich do zakupu lub subskrypcji. Moje działania obejmują m.in. tworzenie kampanii marketingowych, pisanie materiałów marketingowych, zarządzanie mediami społecznościowymi oraz marketingiem e-mailowym i analizowanie rynku w celu zrozumienia potrzeb i preferencji docelowych odbiorców. Rozumiem technologię i potrafią przekazywać złożone koncepcje techniczne odbiorcom nietechnicznym. Mam doświadczenie w obszarach takich jak content marketing, SEO i generowaniu leadów. Potrafię skutecznie mierzyć i analizować wyniki działań marketingowych, aby stale ulepszać swoje strategie.

Polub nas na Facebooku

Facebook Pagelike Widget

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *