ImunifyAV czy Imunify360? Czym jest nowoczesne narzędzie ochrony Twojego konta hostingowego?

ImunifyAV i Imunify360 to narzędzia służące do skanowania infrastruktury serwerowej, czyli również Twoich plików na koncie hostingowym, w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, czyli malware’u. Pozwalają na łatwe rozpoczęcie skanowania i wykrycie zainfekowanych plików, utworzonych stron phishingowych czy wirusów. Dzięki jednemu kliknięciu możesz z łatwością usunąć wszystkie wykryte pliki, które zawierają złośliwe oprogramowanie (dotyczy to wersji ImunifyAV+). Narzędzie ImunifyAV dostępne jest we wszystkich oferowanych serwerach z linii Biznes. Imunify360 znajdziesz wyłącznie w hostingu Ultra.

Zasadniczą różnicą jest to, że ImunifyAV ogranicza się do skanowania złośliwego oprogramowania. Dzięki niemu wszystkie witryny oparte zarówno na PHP jak i klasycznym kodzie HTML są zabezpieczone przed większością wirusów.

Z kolei Imunify360 to bardziej zaawansowane oprogramowanie rozbudowane o dodatkowe funkcje. Oprócz podstawowej funkcji skanera rozbudowanego do wersji premium, narzędzie posiada dodatkowe zabezpieczenia, między innymi: system wykrywania i ochrony przed włamaniami, ochronę proaktywną w czasie rzeczywistym, czy system monitorowania reputacji witryny.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź nasze filmy na ten temat:

Czym różni się ImunifyAV od Imunify360? - Porównanie narzędzi dostępnych w hostingach Biznes i Ultra

ImunifyAV - zaawansowany skaner złośliwego oprogramowania na hostingu (dostępny w MSERWIS)

Imunify360 - zaawansowane narzędzie ochrony hostingu w MSERWIS (6-stopniowa ochrona serwera)