Jaki hosting oferujecie?

Obecnie w swojej ofercie posiadamy dwie linie hostingowe, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów:

Hosting BIZNES, to hosting oparty o dyski SSD. To oferta skierowana do osób szukających szybkiego hostingu dla małych przedsięwzięć, jak na przykład mały sklep lub własna strona WWW. Jeśli szukasz intuicyjnego hostingu SSD z możliwością podpięcia nieograniczonej liczby domen to zachęcamy do wyboru pakietu STANDARD, który pozwala na proste i wygodne zarządzanie kontem hostingowym.

Hosting ULTRA, to pakiety hostingowe oparte o dyski NVMe. Dzięki nim z łatwością zainstalujesz WordPressa czy rozwiniesz swój e-commerce bez zmartwień o limity. Najczęściej wybierany pakiet ULTRA-L, to rozwiązanie, które posiada wszystkie dostępne narzędzia do rozwoju Twojego biznesu.

Serwery wirtualne, czyli serwery VPS, to wydzielone środowisko, które pozwoli Ci na swobodne korzystanie z przydzielonych zasobów. Nie musisz się martwić o to, że Twoje strony przestaną działać, ponieważ będą obsługiwane przez wydajne serwery wirtualne.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące hostingu, czy też innych usług w Mserwis.pl, skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania!