Jak stworzyć sklep internetowy z konfiguratorem produktu?

Jeśli prowadzisz sprzedaż w internecie, z pewnością zauważasz trend na konfiguratory produktów oraz że dostosowywanie ich pod potrzeby klientów rośnie. Klienci coraz częściej odbiegają od standardowych dostępnych w sklepie produktów, na rzecz tych, które mogą spersonalizować, na przykład:

  • wybrać kolor,
  • dodać napis,
  • zmienić ilość elementów w produkcie,
  • zamówić inny materiał itd.

Stworzenie konfiguratora Twoich produktów jest możliwe we współpracy z zespołem Mserwis.pl. Projektujemy konfiguratory produktów zarówno w wersji dwu- jak i trójwymiarowej. Będziesz mógł wybrać jakie elementy Twoje produktu mogą być konfigurowane, w jaki sposób skonfigurowany produkt ma się wyświetlać a które elementy nie powinny się zmieniać. Więcej informacji odnośnie konfiguratorów 2D znajdziesz na stronie: Konfigurator produktu w sklepie internetowym lub przeczytaj artykuł o tym Jak zacząć budowę konfiguratora dla produktów w sklepie internetowym?

Zajmujemy się projektowaniem konfiguratorów produktów, które możemy osadzić w dowolnym miejscu: na stronie, dedykowanej domenie, czy w Twoim sklepie internetowym. Zdajemy sobie sprawę, że wiele programów do prowadzenia sklepów internetowych w pewnym momencie ogranicza dalsze możliwości zarządzania biznesem, dlatego w duecie z konfiguratorem produktu proponujemy dedykowany sklep internetowy. Spełni on Twoje wymagania i jednocześnie pozwoli rozwinąć Twój biznes. Dedykowany sklep internetowy pozwala na zaprojektowanie karty produktu, paneli administracyjnych czy innych elementów sklepu, w dokładnie taki sposób, jaki sobie wymarzysz. Realizacja własnego sklepu internetowego nie tylko pozwoli Ci na wygodne zarządzanie biznesem, ale będzie miała również wpływ na Twoich klientów. Klienci zauważą znaczne zmiany w funkcjonowaniu sklepu, co może przełożyć się na wzrost zamówień, nie tylko produktów dostępnych w konfiguratorze. Więcej informacji odnośnie dedykowanych sklepów internetowych znajdziesz na stronie: Sklepy internetowe, które sprzedają!. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chciałbyś stworzyć własny sklep w połączeniu z konfiguratorem, skontaktuj się z nami, odpowiemy na każde Twoje pytanie!