Wdrożenie i opublikowanie serwisu internetowego lub aplikacji to tylko jeden z elementów zlecenia, które wykonujemy dla Ciebie. Jednym z najważniejszych kwestii jest zapewnienie odpowiedniej jakości wsparcia w trakcie całego życia produktu bądź usługi. W wielu przypadkach to właśnie wsparcie jest warunkiem powodzenia danego projektu biznesowego.

Kompleksowe wsparcie

Nie wyobrażamy sobie działania żadnej dedykowanej aplikacji internetowej bez regularnej komunikacji pomiędzy jej właścicielem, a wykonawcą. W miarę jak strona lub aplikacja zyskuje nowych użytkowników, pojawiają się kwestie do wyjaśnienia, usprawnienia czy też do wykonania w inny sposób. Jako firma istniejąca od ponad 20 lat na rynku będziemy w stanie zareagować szybko na Twoje potrzeby. Każda wdrażana strona lub aplikacja posiada indywidualnie dobrane parametry dotyczące czasu trwania i zakresu opieki serwisowej, możemy jednak wyróżnić pewne wspólne elementy:

  • Darmowy hosting aplikacji na naszym najszybszym serwerze z dedykowanym adresem IP (nie dotyczy projektów, które wymagają serwerów VPS lub dedykowanych)
  • Profesjonalny certyfikat SSL dla szyfrowania transmisji
  • Gwarancja reakcji i rozwiązania problemów związanych z działaniem serwera i aplikacji w określonym czasie (możliwe wsparcie całodobowe)
  • Pomoc techniczna w zakresie obsługi aplikacji, stosowanych rozwiązań - bez limitu zgłoszeń (możliwe również wsparcie całodobowe)
  • Dostęp do systemu ticketowego, gdzie możesz tworzyć nowe zlecenia i sprawdzać stan realizacji istniejących
  • Uproszczona procedura zlecenia prac dodatkowych i aktywacji dodatkowych funkcji w aplikacji
  • Darmowy pakiet czasu pracy na dowolne zlecenia dodatkowe w Twojej aplikacji
  • Opieka nad stroną WordPress

Większość projektów jakie wykonujemy, to dzieła, które ulegają nieustającym przeobrażeniom. Są nieustannie rozwijane, tak aby nadążyć ze zmianami trendów i wymagań w Internecie. Dysponujemy portfolio zaawansowanych aplikacji internetowych, które znajdują się pod naszą regularną opieką od wielu lat.

Zaciekawiliśmy Cię?

Wybierz kolejny temat z menu, lub przejdź do strony, gdzie opisujemy jak pomagamy polskim firmom zdobywać rynki zagraniczne.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Skontaktuj się z nami. Zapraszamy!