Masz problemy z ciągłymi włamaniami do Twojego WordPressa, Joomli lub Drupala? Twój dostawca hostingu blokuje Twoje strony, gdyż są nieodpowiednio zabezpieczone i dostajesz raporty, że zawierają malware, czy inne złośliwe oprogramowanie? A może z Twojej domeny rozsyłany jest spam, przy użyciu dziur w WordPressie, Joomli czy Drupalu? Skorzystaj z pomocy specjalistów, którzy nie tylko rozwiążą wszystkie zauważone problemy, ale na dodatek zaoferują gwarancję, że Twoja strona internetowa będzie działać bez dalszych przerw.

Usuwanie wirusów, aktualizacja, konserwacja - WordPress

W ramach usługi wykonamy dla Ciebie następujące prace:

 • Zablokowanie dostępu z zewnątrz na czas prac.
 • Zmiana haseł dostępowych do konta hostingowego, bazy danych oraz administratorów WordPress.
 • Usunięcie lub zablokowanie użytkowników z nieautoryzowanym dostępem.
 • Przeskanowanie wszystkich plików w poszukiwaniu wirusów i szkodliwego oprogramowania oraz ich usunięcie lub oczyszczenie.
 • Aktualizacja WordPress do najnowszej wersji.
 • Aktualizacja motywu graficznego do bieżącej wersji, o ile taka jest dostępna i możliwa do uzyskania w ramach aktualnie posiadanej licencji.
 • Sprawdzenie używanych wtyczek i innych komponentów, aktualizacje lub ich usunięcie, jeżeli dalsze ich używanie nie jest bezpieczne.
 • Przygotowanie raportu z prac oraz zaleceń do samodzielnego wykonania.

Usługa nie obejmuje prac, które mogą być zlecone dodatkowo w ramach hostingu zarządzanego, bądź optymalizacji serwisu internetowego. Będzie to m.in. poprawa szybkości działania strony, naprawa WordPressa, zmiana wersji PHP na wyższą bądź wyszukiwanie zamienników usuniętych rozszerzeń.

Po wykonanych przez nas pracach otrzymasz zalecenia, które powinny zostać wykonane w określonym przez nas terminie. Mogą one dotyczyć np. zmiany szablonu graficznego, sprawdzenia uprawnień dodatkowych użytkowników, czy też zmiany haseł dostępowych do wskazanych usług. Pamiętaj, że od wykonania tych zaleceń może zależeć to, czy problem na pewno zostanie ostatecznie rozwiązany.

Usuwanie wirusów, aktualizacja, konserwacja - Joomla lub Drupal

W ramach usługi wykonamy dla Ciebie następujace prace:

 • Zablokowanie dostępu z zewnątrz na czas prac.
 • Zmiana haseł dostępowych do konta hostingowego, bazy danych oraz administratorów Joomla.
 • Usunięcie lub zablokowanie użytkowników z nieautoryzowanym dostępem.
 • Przeskanowanie wszystkich plików w poszukiwaniu wirusów i szkodliwego oprogramowania oraz ich usunięcie lub oczyszczenie.
 • Aktualizacja Joomla lub Drupal do najnowszej wersji w ramach danego drzewa (np. w ramach 1.5.x).
 • Aktualizacja motywu graficznego do bieżącej wersji, o ile taka jest dostępna i możliwa do uzyskania w ramach aktualnie posiadanej licencji.
 • Sprawdzenie używanych wtyczek i innych komponentów, aktualizacje lub ich usunięcie, jeżeli dalsze ich używanie nie jest bezpieczne.
 • Przygotowanie raportu z prac oraz zaleceń do samodzielnego wykonania.

Usługa nie obejmuje prac, które mogą być zlecone dodatkowo w ramach hostingu zarządzanego, bądź optymalizacji serwisu internetowego. Będzie to m.in. duża aktualizacja wersji, zakup aktualizacji do komponentów, bądź wyszukiwanie zamienników usuniętych rozszerzeń.

Po wykonanych przez nas pracach otrzymasz zalecenia, które powinny zostać wykonane, zanim strona zostanie ponownie upubliczniona. Pamiętaj, że od wykonania tych zaleceń może zależeć to, czy problem na pewno zostanie ostatecznie rozwiązany.

Pozbędziesz się trwale problemu - dajemy Ci gwarancję!

Jeżeli w ciągu 3 miesięcy od momentu wykonania przez nas prac infekcja bądź włamanie nastąpi ponownie, przystąpimy do ponownego oczyszczania i dalszych prac naprawczych bez dodatkowych opłat. Okres trwania gwarancji biegnie zawsze od momentu ostatniego zakończenia prac. Warunkiem możliwości skorzystania z gwarancji jest wykonanie uprzednio przesłanych przez nas zaleceń oraz nienarażenie strony na następne włamania np. przez instalację niezaufanych komponentów, bądź udzielenie dostępu osobom niepowołanym.

Istnieje również możliwość przedłużenia gwarancji, lub objęcia oprogramowania naszą stała opieką w ramach hostingu zarządzanego.

Prosta wycena i szczegóły

Oczyszczenie jednej instalacji WordPress, Joomla lub Drupal:

Oprogramowanie WordPress Joomla Drupal inny system
Cena usługi 799 zł netto (982,77 zł z VAT) 899 zł netto (1105,77 zł z VAT) 899 zł netto (1105,77 zł z VAT) wycena indywidualna

Usługa musi być zamówiona jednocześnie dla wszystkich instalacji znajdujących się na danym koncie hostingowym. Przykładowo, jeśli masz 3 WordPressy na jednym koncie, musisz usługę zamówić dla wszystkich trzech, gdyż wystarczy jedna nieodpowiednio zabezpieczona instalacja, aby zagrożone były pozostałe. Przy jednoczesnym zamówieniu usługi dla co najmniej 3 instalacji oferujemy 100 zł netto zniżki za każdą z nich. Jeśli jednak nie potrzebujesz wszystkich z nich (np. faktycznie używasz tylko jedną ze stron), pozostałe mogą zostać przez nas wyłączone i usunięte bez dodatkowych opłat.

Pobierz szczegółową specyfikację usługi oczyszczanie WordPress, Joomla lub Drupal.

Dłuższa gwarancja i regularna opieka

Zyskaj spokój na dłużej i pewność, że Twój serwis będzie bezpieczny niezależnie od tego, co się wydarzy w przyszłości. Proponujemy opcjonalne przedłużenie gwarancji oraz konserwację przez dodatkowy okres 1 roku. W ramach tej usługi czterokrotnie (co kwartał) sprawdzimy stan bezpieczeństwa strony oraz wykonamy niezbędne aktualizacje.

Usługa dostępna jest wyłącznie dla oprogramowania na serwerze w MSERWIS.pl w cenie 799 zł netto (982,77 zł z VAT) dla pojedynczej instalacji WordPress, Drupal lub Joomla.

Zamów usługę

Przekaż nam informację o problemie i podaj adres zainfekowanej strony.

Zgłoszenie zainfekowanego serwisu

Dane potrzebne do dostępu do serwera na którym znajduje się zgłaszany serwis. Jeśli masz serwer w MSERWIS.pl podaj tylko login konta.
Sprawdź poprawność adresu e-mail. Na ten adres będziemy wysyłać wszystkie wiadomości kontaktowe.