Profesjonalna serwerownia i szybkie łącza

Wszystkie serwery znajdują się w profesjonalnej serwerowni Netia S.A. we Wrocławiu. Serwerownia zapewnia optymalne warunki do działania sprzętu - pomieszczenia zabezpieczone przed nieautoryzowanym dostępem, system przeciwpożarowy, stała kontrola temperatury, monitoring oraz wydajne systemy awaryjnego zasilania.

Dzięki położeniu serwerowni w miejscu punktu styku najważniejszych operatorów, możemy zapewnić dostęp do szybkich i wydajnych łącz.

Wydajne maszyny

Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy sprzętu sieciowego i serwerowego firm Cisco (urządzenia sieciowe) oraz SuperMicro (urządzenia sieciowe, serwery obliczeniowe i storage SuperServers). Wszystkie maszyny stanowią pełną własność MSERWIS.

Wirtualizacja

W celu zapewnienia optymalnego wykorzystania zasobów oraz najwyższej wydajności korzystamy z technologii wirtualizacji w oparciu o Citrix XenServer.

Wydajny storage

Wiemy, jak ważny jest szybki dostęp do plików. Dlatego też wykorzystujemy szybkie serwery storage z wydajnymi dyskami HDD SAS oraz SSD SATA pracujące w macierzach RAID 10, spięte w sieci wewnętrznej przy użyciu łącz 10 Gbps.

Skalowalne zasoby

Dzięki redundancji zasobów jesteśmy w stanie zapewnić Ci odpowiednie wydajne środowisko według Twoich bieżących potrzeb.

Monitoring 24/7

Serwery są monitorowane o każdej porze dnia i nocy, zaś nasi dużurni administratorzy dostępni nieprzerwanie. Dzięki temu możemy reagować na wszelkie incydenty najszybciej, jak to tylko możliwe, redukując ryzyko przestojów działania usług do absolutegno minimum.

Poznaj i zamów usługi serwerowe

Mamy odpowiednią usługę dla każdych potrzeb. Sprawdź: